To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Spotkania - Spotkanie w Cz?stochowie!

Rudolf - 2009-01-25, 03:27
Temat postu: Spotkanie w Częstochowie!
Witam.
Więc właśnie dzwonił do mnie Dave albo Art, nie wiem w końcu z którym potem gadałem i truli dupę bym napisał. To pisze. xd
Jest propozycja tak by się spotkać w gronie częstochowskich stsowców ,a że mamy ferie to tym bardziej nam to sprzyja.
Oczywiście pewnie co niektórzy gdzieś wyjeżdżają wiec myślę ze spotkanie by było w ostatni weekend tych ferii , czyli - 6 lub 7 lutego.Ale narazie nic nie ustalam , tylko najlepiej sami się wypowiedzcie czy chcecie czy nie, a jak tak to kiedy. :D Bo gdzie to już najmniejszy problem. :P

z STSowymi pozdrowieniami wasz ukochany Rudolf. :D

ArT - 2009-01-25, 03:53

Rudolf bardzo smieszne wacku jeden, ja jestem za, DaVe tez bo gadal z Toba razem ze mna:PPP. Mysle ze Blood tez bedzie za, wiec mozna by cos zorganizowc. Powiem tak patrzylem kto jest skad, i w Czweie jest nas opor, chyba najwiecej w STS:)))) Wiec spotkajmy sie chlopaki, Rudolf nie chcialbys dostac w leb od anonima tylko od znanej Ci osoby pipeczko.

Wiec moze ustlmy termina i robmy liste:)))


Jest nas naprawde full, wiec spotkajmy sie:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

DaVe - 2009-01-25, 03:58

Jak nie jak tak:D Rudy spotkanie powinno byc, wkoncu nasza spolecznosc jest wypasiona:DD Moze stary poczciwy Greg tez bedzie:D i zoabzcymy wszyscy online zamiatacza Easy Ridera hyhy. Ale jak nas bedzie kilku to juz bedzie git:DDDDDDDDDDDDDDD

Licze ze grono bedzie wypasione, z STSowskim pozdrowieniem DaVe:))))))))))))))))

Skulek - 2009-01-25, 09:06

No dobra przyjdziemy spotkamy sie i co będziemy robić ;p???
Rudolf - 2009-01-25, 10:39

No jesli poszlibysmy gdzieś w miasto , to pewnie do jakiegos baru , i tam bysmy sobie pogadali i się poznali z reala. :P
a druga sprawa to ostatnio ktoś na lidze miast mówił ze może sale jakaś tam zamotać. Tylko nie pamiętam kto? I jak z tą sala? Bo jak cośśś właśnie możemy iść pograć w nogę. :p

Skulek - 2009-01-25, 13:41

Lord z Herkim coś planują już od Listopada z tą salą:D
HerkuleS - 2009-01-25, 13:51

Hyhyhy dobra Skulek zapomniałem z tą salą, za spotkaniem jestem jaknajbardziej za i 2 termin najbardziej pasuje ;d Aaaa i jest propozycja 7 luty jedziemy do ManE na 18 :D Bierzemy busa i 2h jazdy, kto jest chętny :D ?
Ori - 2009-01-25, 14:03

No panowie najwyższy czas !!! :) W leszczykowie :devil: to juz 4 spotkanie sie szykuje

pub browarek reszta sama przyjdzie :D

Skulek - 2009-01-25, 14:09

co do tych sal to znalazłem takie coś jak narazie:
http://www.kierunekczesto...a.html?topic=75
Z czego Częstochowianka najlepiej sie prezetuje z tych wszystkich moim zdaniem

Rudolf - 2009-01-25, 14:28

HerkuleS napisał/a
Hyhyhy dobra Skulek zapomniałem z tą salą, za spotkaniem jestem jaknajbardziej za i 2 termin najbardziej pasuje ;d Aaaa i jest propozycja 7 luty jedziemy do ManE na 18 :D Bierzemy busa i 2h jazdy, kto jest chętny :D ?


do straznika teksasu ? przecież za te wszystkie ostrzeżenia to nie wiem czy by przeżył. :D

Lord - 2009-01-25, 16:48

Rudolf napisał/a
No jesli poszlibysmy gdzieś w miasto , to pewnie do jakiegos baru , i tam bysmy sobie pogadali i się poznali z reala. :P
a druga sprawa to ostatnio ktoś na lidze miast mówił ze może sale jakaś tam zamotać. Tylko nie pamiętam kto? I jak z tą sala? Bo jak cośśś właśnie możemy iść pograć w nogę. :p


Ja chcialem sale wziasc ale sala na 9 nie wypali dzwonilem i treminy zajete :( ale to dobry pomysl zeby sie spotkac ja sie pisze :)

ManE - 2009-01-25, 17:37

Rudolf napisał/a
HerkuleS napisał/a
Hyhyhy dobra Skulek zapomniałem z tą salą, za spotkaniem jestem jaknajbardziej za i 2 termin najbardziej pasuje ;d Aaaa i jest propozycja 7 luty jedziemy do ManE na 18 :D Bierzemy busa i 2h jazdy, kto jest chętny :D ?


do straznika teksasu ? przecież za te wszystkie ostrzeżenia to nie wiem czy by przeżył. :D


Z mila checia mozemy to sobie kulturalnie wyjasnic na Czestochowie ;) od czerwca bede tam przez miesiac mieszkal a moze i dluzej ;)

Rudolf - 2009-01-25, 17:46

wyjaśnisz wszystkim czestochowiana ich ostrzeżenia ? hura. ;d
SwiezY - 2009-01-25, 17:59

ty i tak się każdego boisz :|
Rudolf - 2009-01-25, 18:35

? ;>
Damon - 2009-01-25, 18:37

Zaproscie Jaworskiego \o/ On sie wszystkich boi \o/
Boom - 2009-01-25, 18:41

ArT napisał/a
wacku jeden

dzięki...

Nagrajcie to jak się spotka DaVe z herkim :D Zapowiada się ciekawie:D

HerkuleS - 2009-01-25, 23:50

Boom napisał/a
ArT napisał/a
wacku jeden

dzięki...

Nagrajcie to jak się spotka DaVe z herkim :D Zapowiada się ciekawie:D


Niech ktoś zabierze kamerę..

Rudolf - 2009-01-25, 23:54

Wy to poje... jesteście.Jak macie się tam pozabijać to lepiej w ogolę nie przychodźcie.
Jak już coś to na spokojnie sobie wyjaśnicie nie jasności wszystkie. ;P
Bo skończy się jeszcze pewnie tak , jak kiedyś Cokus pisał na forum , że Herki przyjdzie z kolegami i będzie jedna wielka rzeźnia... ['] Ale to już nie mój problem. ;p

Szogun - 2009-01-26, 00:07

lol, macie problemy , o takie gówna się srać, jak gówniarzeria . przez neta, i potem to na real wyjaśniać..

Powiem wam tak..

TO JEST TYLKO GRA

HerkuleS - 2009-01-26, 00:11

A czy ja coś mówię złego, ja przyjdę sam i bez nikogo, przyjdę z zamiarem pogadać przy piwku i się spotkać a jak będzie coś się działo to już nie będzie moja wina, pozdro ;)
Rudolf - 2009-01-26, 00:16

no i git majonez.
Ogólnie jak sie zmotywuja ludzie , to moża by iść np do TFP i zrobimy sobie turniej w piłkarzyki. :D hah.

Szogun - 2009-01-26, 00:20

Automat do Piłkarzyków, zajebi....scie można robić w chu..... ;D
Rudolf - 2009-01-26, 00:24

No wiem Szog, bo jak są na te takie "wajchy" to wystarczy zablokować i piłeczki lecą za freee. :D
Blood - 2009-01-26, 02:27

Już jeden taki skok organizowaliśmy xD a dokładnie JA hahaha :D "śmichowo" było :D

Ja proponuje 31 stycznia, to będzie środek ferii bo pod koniec to ja się biorę za nauke odnośnie pracy maturalnej :D no oczywiście browarek, foteczki i te sprawy :D :) oczywiście że jestem za ale raczej ten termin który teraz podał by pasował mi najbardziej a większości z Czewy nie robił by on żadnego problemu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group