To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Forum i Strona - Nowa strona

DeBoer - 2012-04-30, 16:53
Temat postu: Nowa strona
Witam!

Przedstawiamy Wam nową stronę, napisaną prawie od zera. Jest to wersje beta i faza 1. Chcemy zrobić z tego długoterminowy projekt, który będziemy sukcesywnie rozwijać. Nasz plan przedstawia się następująco:

1. Faza 1
- czyli to co widzicie teraz (wiadomości, podstrony, tabele, wyniki, statystki, relacje live)
- nowością jest historia - która jest caly czas aktualizowana (także możecie zauważyć braki w terminarzach), ponieważ jest to rozrzucone w wielu miejscach
- twoja strefa – tutaj zaprezentowana jest Wasza średnia (liga polska, liga miast), oraz informacje na temat następnego meczu lub aktualne miejsce Waszej drużyny – sekcja ta będzie również rozwijana
- pasek wyników – prezentuje 15 ostatnich rozegranych (lub właśnie trwających meczów)
- strony klubowe – na dzień dzisiejszy mamy 2 facebookowe strony klubów, ale jeżeli będzie większe zainteresowanie, możemy tą sekcję rozwijać również

2. Faza 2
- następnym etapem naszej pracy będzie wypozycjonowanie naszej strony
- rozwijanie historii, twojej strefy
- zaczniemy pracę nad profilem gracza – stosunkowo szybko powinno zostać przygotowane to z sezonów 08, 09,10 ponieważ są zapisane w tym samym formacie (wcześniejsze sezony będą wymagały przemyślenia)

I teraz prośba do Was. Jeżeli zauważycie jakieś błędy w wyświetlaniu czy funkcjonalości proszę pisać w tym temacie.

Bazyl - 2012-04-30, 17:16

Gratulacje. Mimo początkowej fazy widać włożoną grubą pracę. :lubie:
Mikelson - 2012-04-30, 17:18

Poprzednia wersja strony bardzo mi się nie podobała. Ale obecna jest bardzo dobra :) Tylko nie podoba mi się moja kompromitująca średnia w mojej strefie :D Ale jest motywacja do gry na next sezon he he he 8)
Peterovsky - 2012-04-30, 17:26

Co do układu tabele, terminarz przeniósłbym poziom niżej, a "Twoja strefa", "Kalendarz" i "Forum" na najwyższy poziom. Warto też w przyszłości rozwinąć dział dla nowych graczy (np. tutoriale video), bo wbrew pozorom nie jest łatwo rozpocząć grę. Nie raz się spotkałem z pytaniami typu "Czemu jeżdżę samochodzikami?". Aczkolwiek strona prezentuję się dużo lepiej od poprzedniej i wygląda na bardziej użytkową. Kawał dobrej roboty :wink:

Na samej górze pojawia się error: "Warning: Division by zero in /home/users/stspl/public_html/stspl.eu/apps/user.php on line 246". Korzystam z najnowszej Mozilli jak coś.

DeBoer - 2012-04-30, 17:29

Ogólnie dążymy jeszcze do tego, żeby każdy mógł sobie wybrać takie boksy jakie chce, będzie ich kilkanaście i będzie je sobie można ustawić jak się chce, ale to faza 2
Graceman - 2012-04-30, 17:34

na kiedy planujecie całkowite zakończenie nowej strony ?
DeBoer - 2012-04-30, 17:36

ciężko powiedzieć
Graceman - 2012-04-30, 17:39

jeżeli chodzi o błędy to w rekordach różnica na pile wynosi 65,971
Shanks - 2012-04-30, 18:02

Pomimo tego że to beta to naprawdę porządna stronka, jestem pod wrażeniem :P Dobra robota :)
Rudolf - 2012-04-30, 18:23

No powiem,że zonka zaliczyłem. :D Nie spodziewałem się,że coś tam tworzycie. :D
Ogólnie pozytywnie,tylko w historii brakuje mi statystyk z zeszłych sezonów.
Mam nadzieję,że w 2 fazie uzupełniania historii da radę to dodać. :)

No i super,że FP Falubazu znalazł się na stronie głównej. :)

Shanks - 2012-04-30, 18:29
Temat postu: Re: Nowa strona
DeBoer napisał/a

- rozwijanie historii, twojej strefy


Więc statystyki raczej będą :)

DeBoer - 2012-04-30, 18:32

Ogólnie statystki z sezonów 00, 01, 02 i może jeszcze więcej są zapisane jako obrazek, także ogólnie robota dla murzyna przepisywanie tego, ale Valuś prawie to skończył - chyba :)
Zglik - 2012-04-30, 19:27

Nawet , nawet :D
jeszcze kilka rzeczy ulepszycie i bd git xdd

sanrajss - 2012-04-30, 19:53

Stronka dla mnie na +

Na 1 plan rzucają się nie aktywne newsy, które nie są aktywne. Nie ma jak na razie wiary do tego poza Qalustem.

Zacznijmy od pasku na górze: Dział "Liga" to rarytas dla STSowiczów ;P jest wszystko spakowane w 1 kupkę. Z Historią jest to samo też wszystko spakowane ;P

Co do ostatnich meczy, mam pytanko - także zawody oficjalne będą tam wrzucane?

Co do "Twojej Strefy" najwiekszy pozytyw. W końcu partnerzy zostali schowani na sam dół :P

Boom - 2012-04-30, 19:54

First of all, I'm so proud of you guys :)
However I see some mistakes.
When I open new website I see "Warning: Division by zero in /home/users/stspl/public_html/stspl.eu/apps/user.php on line 246".
Next problem is "TWOJA STREFA". There I see my club, DB, and RM and RM is on first position. Why? I don't ride in this club.
Finally I don't see fanpage from DeBoom in "STRONY KLUBOWE" :) .

ale jestem przekozak, ja i google translator = matura zdana ;]

Peterovsky - 2012-04-30, 21:24

Można by jeszcze zrobić tabele statystyk dla poszczególnych zespołów. Np. wchodzimy w stronę zespołu X, jest tam odnośnik "statystyki" i widzimy tam tabele statystyk, ale tylko z zawodnikami zespołu X.
Piotraseczek - 2012-04-30, 21:28

Strona spoko tylko ze liga poziomem nie dorasta do tej strony ... Połowa sezonu a my juz mamy walkowery...
Kozi - 2012-04-30, 23:22

troszkę kalendarz mi się nie podoba, i wyglądaj jakby był niechlujnie zrobiony,

Mam nadzieję, że to jest tylko kwesia czasu kiedy to się zmieni :)

Dymek - 2012-04-30, 23:50

W "twojej strefie" brakuje mi tylko boxu z motorkami oraz dostępu do klubowej kasy. 8)
DeBoer - 2012-05-01, 00:50

Kozioł napisał/a
troszkę kalendarz mi się nie podoba, i wyglądaj jakby był niechlujnie zrobiony,

Mam nadzieję, że to jest tylko kwesia czasu kiedy to się zmieni :)


sorki, nie mogłem się powstrzymać:P sam jesteś niechlujnie zrobiony :uuu: :D odśwież

Nice - 2012-05-01, 03:09

DeBo, stronka jest zajebista (delikatnie rzecz ujmujac) ;] Chociaz, tutaj schowal sie malutki asumpt dzieki ktoremu uda sie byc moze uskutecznic jeszcze wieksza urokliwosc Waszej pracy. Stymulantem tego bedzie subtelne pomazanie odpowiednimi kolorami miejsca w tabeli ktore znajduja sie w przestrzeni medalowej.

Pozdro ;]

Pajter - 2012-05-01, 13:39

Twoja strefa - wielki plus jak dla mnie. Fajny pomysł.

Jedynym "ale" jest to, że jak czasem zrobie wstecz to mam komunikat: "Dokument wygasł".

Graceman - 2012-05-01, 13:47

ja bym zrobił w statystykach jakąś kreskę oddzielających klasyfikowanych od nieklasyfikowanych
santi - 2012-05-01, 13:58

a w kalendarzu zawody sa ustalone na 1:00 :mrgreen:
Peterovsky - 2012-05-01, 14:05

Czemu kalendarz zaczyna się od niedzieli? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group