To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

ARCHIWUM - Opinie na temat gry, torków.

DuDz1oK - 2008-09-25, 17:48
Temat postu: Opinie na temat gry, torków.
j/w ;) Potrzebuje dla własnych infomacji.
SwiezY - 2008-09-25, 17:50

Gra no jak gra daje rade :) i niech się nie zmienia bo mój komp nie da rady :)
Torki graficznie super jedwabiste nie mam nic do dodania na plus ;D

PS. to, że Ci będziemy pochlebiać i wydrukujesz sobie to na mature z Infy i się pochwalisz to nic nie da i tak nie zdasz :*

Cobalt - 2008-09-25, 20:09

Co do moda to jest jeden główny problem: Otóż pragnę poinformować, że w KRAKOWIE również jest tor żużlowy. Dodaliście takie zaścianki jak Machowa i Witnica a nie daliście Krakowa, gdzie był dość dobry klub żużlowy. Szkoda. Jeśli chodzi o kolejne minusy to tylko minimalne szczegóły jak np. brak kibiców na stadionach. Plusem jest to, że dokończono Gorzów. Cała reszta jest ok.
Majkel - 2008-09-25, 20:28

ehhh... wie ktoś czemu nie działa mi lista serwerów? :/
Dom_ino - 2008-09-25, 20:39

wejdz w ustawienia i network i daj deflaut :P tam ustawienia i powinno byc good
wrona - 2008-09-25, 21:14

Cobalt napisał/a
Co do moda to jest jeden główny problem: Otóż pragnę poinformować, że w KRAKOWIE również jest tor żużlowy. Dodaliście takie zaścianki jak Machowa i Witnica a nie daliście Krakowa, gdzie był dość dobry klub żużlowy. Szkoda. Jeśli chodzi o kolejne minusy to tylko minimalne szczegóły jak np. brak kibiców na stadionach. Plusem jest to, że dokończono Gorzów. Cała reszta jest ok.


Wanda to nie był dobry klub :rotfl:
ale zgadzam się jak są takie tory jak Witnica i Machowa to powinien być też Kraków 8)

Anonymous - 2008-09-25, 23:25

Wanda to byl swietny klub ;]
Ori - 2008-09-26, 00:07

tak jest syf na wyjściu z 1 łuku na lublinie bo można pojechać po trawce i to dość głęboko = taki tor nie powinien dostać akceptacji
Anonymous - 2008-09-26, 00:22

ech znowu gra wydana bez betatestingu i bedą wychodzic niedociągnięcia;/
ManE - 2008-09-26, 00:32

Ori ja ci powiem wiecej ze na wejsciu tez tak jest podobnie jak na 2 luku, wiec ogolnie luki na Lublinie=klapa, szkoda tez ze nie ma na trybunach kibicow, a juz trybuny na poznaniu wogole sa wysmienite :wink: poza tym sciezkowo itp niezle to wyglada, szkoda ze graficznie jest miernie :|
Mateo - 2008-09-26, 05:58

Niewiem czemu zmieniono sciezkina Gorzowie... Te co było na rvolution były dobre, ale znowu ktos sie musiał bawic i troszke zje..
Bartass - 2008-09-26, 07:30

Gra fajna ale Ostrow najbardziej po co on byl zmieniany byl dobry w 01 i poprzednim sezonie :cry:

//Uważamy na słowa.
Mareczek

Skrzypek - 2008-09-26, 07:38

Niektórzy wracają do starego tematu i pytań, dlaczego nie ma ścieżek z revolution. Jest o tym mowa w innym wątku, tam gdzie ściągaliście pierwszy raz grę ze startem w lini.
DuDz1oK - 2008-09-26, 08:34

Nie ma Krakowa. Dlaczego? Braklo czasu. Nie ma kibiców na pozostalych torkach. Dlaczego? Braklo czasu. Ile osoób pracowało nad torkami? Graficznie dwie : ja i Mikelson. Sciezki ukladal Buziol oraz Skrzypek.
Jak to nie bylo testow? Wersja mod'a jest taka sama. Sciezki te same. Wiec czemu nic nie pisaliscie ze Lublin jest zly? Czasu było duzo. Kibice na pozostalych stadionach zrobie jak bede miał czas. Kto bedzie chciał to sobie sciagnie.

Kerogh - 2008-09-26, 11:31

lipa, nie działa pod win98. :/
MastiF - 2008-09-26, 13:00

KOleś z Ostrowa to się czepia, że Ostrów źle zrobiony.
Koleś z Gorzowa to się czepia, że Gorzów źle zrobiony.

Dudziok wszystko jest ok, a Ci kibice to naprawde drobnostka.

Piotraseczek - 2008-09-26, 13:07

Mi sie co jedynie niepodoba w tej wersjii to ze w rownym starcie np jak jedziemy mecz to jade kolo siebie z swoim zawodnikiem z druzyny i to jest lipa mam nadzieje ze na nastepnym sezon 05 bedzie juz to dopracowane

pozdro :roll:

Mareczek - 2008-09-26, 13:37

To jest niezależne od moda. Taką zmianę musi umożliwić Ande w swojej grze. Wszystko wskazuje na to, że pojawi się taka możliwość w ciągu najbliższych tygodni.
DuDz1oK - 2008-09-26, 14:40

Skrzypus keidys powiedział fajne słowa. Kazde miasto ma swój obyczaj, styl bycia. Z Gniezniem wspolpracowalo mi sie znakomicie. Zreszta kazdy z Gniezna to równy gośc. Gdansk? Nie ebde komentował. To Samo Gorzów ( chdozi mi o Mateo) Pisalem mu ze dokanczam grafike na Gorzowie. A Ten co 2 zdanei sie mnie pytał czy sciezki tez sie zmienia ;| Jesli sie zmienia to co?
Cobalt - 2008-09-26, 16:01

DuDz1oK napisał/a
Nie ma Krakowa. Dlaczego? Braklo czasu.

tak z ciekawości ile mniej więcej zajmuje wykonanie jednego toru i czy to zajęcie na równi czasochłonne co pracochłonne? Mam na myśli całość czyli ścieżki i grafikę? Jak się dowiem to dopiero będę mógł w pełni ocenić sprawę braku Krakowa.

Skrzypek - 2008-09-26, 19:30

wszystko zależy od weny grafika i czasu, plus pomysłu. Dudz potrafił zrobić 6 torków w 3 dni, ale i też 1 tor męczyć 2 tygodnie czasu, bo mu nie wychodziło. Podobnie było z Mikelsonem. Np, Daugavpils oddał po jednym dniu roboty, a np Toruń męczył 3 tygodnie.
Cobalt - 2008-09-26, 19:48

Więc zakładając wariant średnio pesymistyczny przedłużyłoby to o ok. tydzień wydanie wersji więc muszę przyznać, że jednak nie warto było teraz go robić. Choć można było wcześniej np. między rc1 a rc2. Niemniej jednak wielka szkoda, że tego toru nie ma. A mam jeszcze jedno pytanie: po wydaniu przez Ande pełnej wersji TS będziemy musieli zmienić tylko instalkę, a mod zostanie bez zmian tak? (bo jeśli nie to możnaby wtedy dorzucić Kraków bez zbytniego zamieszania).
P.S.:To już przedostatni post mojego stękania o Krakowie, także proszę malkontentów o nie marudzenie, że płaczę z powodu jednego toru:)

Majkel - 2008-09-26, 20:34

Dom_ino napisał/a
wejdz w ustawienia i network i daj deflaut :P tam ustawienia i powinno byc good

no listwa serwerów dalej mi nie działa ;/ wie ktoś co by można jeszcze zrobic?

Skrzypek - 2008-09-26, 21:26

a zapore systemową wyłączyłeś? ewentualnie inną zaporę, której używasz
FighteR - 2008-09-27, 02:54

Cytat
...Gdansk? Nie ebde komentował.

ja nie skomentuje z koleji waszego podejscia do sprawy, bo przeciez, jak sie rozmawia z dupa, to wiadomo co zrobi nie...?
Jak, ja pisalem do Skrzypka na pw, czy tez gg, o torku, to zlewal to cieplym moczem, raz odpisujac, ze zobaczy co da sie zrobic, czy cos w tym stylu...
Jak juz kiedys napominalem, osobiscie, to jestem zadowolony z kazdej wersji, jaka wypusciles, ale sposob w jaki to robisz/robicie, jest nie adokwatny do naszych oczekiwan, a przypominam, ze STS, to MY, nie pojedyncze jendostki.

zdrów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group