To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

ARCHIWUM - Opinie na temat gry, torków.

Dano92 - 2010-01-14, 22:25

jak dla mnie te motorki już są za szybkie Adorjan...
FighteR - 2010-01-14, 22:39

no choc raz w roku, bez zamieszek przy modyfikacji :]

ps. adek, ogarnij najpierw ta predkosc :] :twisted:

Wesol - 2010-01-14, 22:44

szzzz nawet jak miastop chce zmiany?
przecież kurna całe gniezno huczy i buczy na swój tor ;|

baju - 2010-01-14, 23:07

Przydała by sie wymiana torów bo już znudzily sie nie ktore :devil: nudno bedzie jak kazdy tor juz na poczatku sezonu kazdy bedzie miał opanowany w 100% :roll:
Boom - 2010-01-14, 23:09

bynajmniej od początku będzie liga wyrównana :P
Pelbel - 2010-01-18, 11:37

baju napisał/a
Przydała by sie wymiana torów bo już znudzily sie nie ktore :devil: nudno bedzie jak kazdy tor juz na poczatku sezonu kazdy bedzie miał opanowany w 100% :roll:


Musisz mniej jeździć. Raz na tydzień w meczu starczy. Wtedy maksymalnie pojeździsz na 18 torach. Nie znudzi się.

Dżahoo - 2010-01-18, 12:06

Zapominasz o meczach LM. Maksymalnie można pojechać na 26 torach, jakby w każdym meczu tor był inny to 26. Małe prawdopodobieństwo, ale jednak jest. Ja np. jechałem w każdym meczu LM i Ligi oficjalnej i jeszcze i tak zostało mi z 10-12 torów na których nie jechałem :d
Kowal - 2010-01-18, 13:33

Przydało by się zmienić tory tj: Rzeszów, Rawicz, Warszawa, Łódź, Rybnik. Te tory nie są złe do jazdy wręcz przeciwnie ale 3 sezon jechać z rzędu na tych torach to się naprawdę nudzi:/ Może rada się jeszcze zastanowi. Proponowałbym ankietę jakie tory wymienić i np. 3 co otrzymały najwięcej głosów to zmienić. Co sądzicie o tym??
Skrzypek - 2010-01-18, 13:58

Kowal a myślisz, że jest czas na zmianę torów? Drużyny z LM, które chcą zmiany torów muszą sobie poczekać do sezonu 07, jednakże żeby doszło do zmiany toru, to sami muszą ów track dostarczyć do końca sezonu 06. Jeżeli tak się nie stanie, to znów będą czekać do sezonów następnych, bowiem Rada STS nie będzie wydawać i zmieniać nic też przed startem nowych sezonów.
Szogun - 2010-01-18, 14:04

Co Ty kowal gadasz, Rzeszów czy Rybik, to jedne z najciekawszych Torów.
Andrew - 2010-01-18, 14:09

Dokładnie jak mówi Szogun. Gdyby jeszcze takie tory jak Rybnik czy Rzeszów usunięto to w ogóle chyba nikt nie znałby pojęcia: "walka na torze".
Adam - 2010-01-18, 14:10

Rzeszów to najlepszy tor w STS, Rybnik też do czołówki należy ;p
Dżahoo - 2010-01-18, 14:12

Andrew napisał/a
Dokładnie jak mówi Szogun. Gdyby jeszcze takie tory jak Rybnik czy Rzeszów usunięto to w ogóle chyba nikt nie znałby pojęcia: walka na torze.


Nie no, jest przecież jeszcze Leszno, ZG i kilka innych gdzie też jest ta tzw. walka :D .

Szogun - 2010-01-18, 14:13

moim zdaniem, 2 najlepsze Tory w Grze To Bydgoszcz i Gdańsk.
Moto - 2010-01-18, 14:19

najlepszy jest Ostruf :mrgreen:
Allen - 2010-01-18, 14:20

Bardzo fajnym i trochę zapomnianym torem jest Toruń :)
Kuchno - 2010-01-20, 13:48

Kowal napisał/a
Rzeszów, Rawicz, Warszawa, Łódź, Rybnik


VETO!!!
Dobra, na łódź przymknę oko ;P

Kukos - 2010-02-01, 16:15

Witam.Postaram się przybliżyć moją opinię o grze.

Kiedy zaczynałem grać w STS zaczynał się sezon 00.Wszystko było fajnie ludzie przyjaźnie nastawieni do wszystkiego i wszystkich.Można było zawsze pojeździć w miłej atmosferze.A sama gra była zaj****ta.Znajomość torów nie miała prawie żadnego znaczenia.W większości torów liczył się tylko "krawężnik" :) ,wyjątkiem był Tarnów :roll: (to był tor ,który nigdy nikomu się nie nudził).Walka zawsze trwała do samego końca cały czas trzeba było kontrolować maszynę,jeden mały błąd mógł kosztować zwycięstwo.A co najważniejsze nie było problemów z grą w 2 osoby na jednym komputerze.Lecz nagle ktoś w wakacje wymyślił sobie duże tory.Gra stała się monotomna.Niby czas wyścigu wydłużył się z 20 sekund do 40 jednak walki ,kontaktu jest zdecydowanie mniej.Sezon 01 jeszcze nie był najgorszy.Tory w większości opierały się na 1 typie,wchodzeniu w krawężnik i wynoszeniu się pod bandę.Jednak były też tory jednej ścieżki jak Toruń,ale można było ją łatwo odkryć.Było też Gniezno na ,którym jechało się tylko do połowy toru.Piła była podobna do Torunia,chociaż było można więcej powalczyć.Gdańsk był torem bardzo trudnym i technicznym.Sezon 02 był podobny do poprzedniego bez większych zmian.W sezonach 03,04, nie jeździłem za dużo więc się nie będę wypowiadał.Teraz wróciłem do gry.I moim zdaniem gra idzie ku gorszemu.Jedyne co można zaliczyć na plus to start z jednej linii.Tory stały się bez sensu.Teraz nie liczą się umiejętności tylko znajomość toru.Ścieżki są poukrywane.A fizyka gry w ogóle nie istnieje.Jak to jest ,że na złamanym motocyklu można wyprzedzać kogoś kto ma wyprostowany :shock: .Gorąca rado pójdź w tym kroku i nie ustalaj tak głupich ścieżek.Teraz wygrywa ten kto najwięcej jeździ.Kilka torów jest po prostu kwadratowych i jeździ się tam łuki na wyprostowanym motocyklu.A jeżeli ktoś nowy chcę jeździć na poziomie to musi spędzać dużo czasu nad grą.

Anonymous - 2010-02-01, 16:40

Kukos napisał/a
Gdańsk był torem bardzo trudnym i technicznym.


KOCHAŁEM TEN TOR ! Ma ktoś go jeszcze na kompie ?? !!

DawYd - 2010-02-01, 17:02

Ja znalazłem taki ale nie wiem czy o to Ci chodzi :D
http://www.speedyshare.co...1431/Gdansk.rar


//To nawet nie jest tor :P W tym .rar jest testowa wersja motywu z odsypujacym sie torem - 15 sciezek, 1 na bieg ;]

Kosa

PapciuZiom - 2010-02-01, 19:36

Zgadzam się z Kukosem ;]]]
Teraz jesteś no lifem i wymiatasz;))

Kluskiev - 2010-02-03, 12:37

Ja zaczełem grać w 04, i mi się podobało -> stadiony realistyczne itp wszystko pięknie ładnie. Przed 05 dowiedzieliśmy się wszyscy że będzie nowy mod -> jak już wyszedł okazało się, że wróciły tory ze starszych sezonów. Dla mnie powrót do starych torów to jak krok w tył (może inni mają inne zdanie na ten temat). Teraz dam wam przykład jak mój kumpel wypowiedział się na temat tych torów chociaż nie gra w STS: ,,Dziwna ta gra, obok realistycznych torów jakieś gówniane są - do dupy jest to zrobione" -> Cytaty ze słów kumpla.
Keslej - 2010-02-03, 12:49

Też zacząłem w sezonie 04. Było tam kilka świetnych realistycznych torków np. Lublin. Przyszedł sezon 05 jest lublin z lat wczesniejszych, ale zero w nim realizmu.... Gra Powinna być zrobiona tak, że sciezki powiiny być jak w rzeczywistości. taka moja opinia
Kluskiev - 2010-02-03, 12:58

Cytat
Gra Powinna być zrobiona tak, że sciezki powiiny być jak w rzeczywistości

Nie tylko ścieżki ale i całe stadiony taka moja opinia. Ale my gracze dużo na to nie zdziałamy. Wszystko zależy od Rady.

TeT - 2010-02-03, 13:00

Są tory do walki i są tory, które posiadają jedną ścieżkę. W tej chwili jest za późno by robic od nowa tory, bo sezon za pasem. Szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się do toru w Gnieźnie i jest on dośc znośny :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group