To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast '23 - Finał Mistrzostw Polski Par Ligi Miast - rozpiska i wyniki

Ipaq - 2019-01-19, 13:37
Temat postu: Finał Mistrzostw Polski Par Ligi Miast - rozpiska i wyniki
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI PAR LIGI MIAST 23'

Zawody odbędą się 24.01.2019 (czwartek) o godzinie 21.00.

W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez dwie lub więcej drużyn, o kolejności decyduje bieg dodatkowy, w którym biorą udział po jednym zawodniku, reprezentujący swoją parę.

Do licytacji finałowego toru zostało dodane 14 torów, wszystkich zgłoszonych par MPPLM, z wyłączeniem torów półfinałowych: Grudziądza i Motoareny.

FINAŁ MPPLM '23
kanał slack: #mpplm
tor: Lesznolm

1. Unia Tarnów
2. Apator Toruń
3. GKM Grudziądz
4. Stal Gorzów
5. Ostrovia Ostrów
6. Wilki Krosno
7. Sparta Wrocław
8. Falubaz Zielona Góra



Eric - 2019-01-19, 21:23

Jesli chodzi o tory do licytacji to tor Gorzowa powinien byc chyba GorzowLM a Ostrowa Ostrovia, bo tam jezdzilismy w wiekszosci sezonow i w ostatnich sezonach LM, mozna to tak rozumiec i brac te poprawki pod uwage przy licytacji?
Ipaq - 2019-01-19, 22:26

Eric napisał/a
Jesli chodzi o tory do licytacji to tor Gorzowa powinien byc chyba GorzowLM a Ostrowa Ostrovia, bo tam jezdzilismy w wiekszosci sezonow i w ostatnich sezonach LM, mozna to tak rozumiec i brac te poprawki pod uwage przy licytacji?


Nie Eric. Już Ci wytłumaczyłem na priv, bo nie miałeś ode mnie odp. Tylko drużyny zgłoszone w sezonie do LM mają swój tor z LM, reszta niezgloszonych ma tor z LO czyli normalny Ostrów, Grudziądz, Łódź itd. Gdybyście jako Ostrów byli w LM i mieli tam Ostrovie to wtedy byscie mieli ten torek.

Eric - 2019-01-19, 22:35

spoko, dzieki za odp, chociaz torem domowym Ostrowa jest dla mnie Ostrovia, wiec taka propozycje rzucam na nastepna edycje, ze moze kapitanowie druzyn, ktorych nie ma w LM, a maja w grze 2 tory mogliby po prostu wybrac ktory tor ma byc ich torem do mpplm
Ipaq - 2019-01-24, 12:45

Tor: LesznoLM !
Vodecka - 2019-01-24, 18:56

Pozazdrościć !
Zaba - 2019-01-24, 22:03

MPPLM

Tor: Leszno
Data: 2019-01-24

Sędzia: Zaba

>> Program Zawodów <<



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group