Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Tarnów
Autor Wiadomość
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-02-16, 00:34   Unia Tarnów

Nazwa drużyny: Unia Tarnów
1 Trener: Tank+Unia
2 Trener: Ja
Link do herbu: bz
Link do pliku z torem (jeżeli się zmienia): Jak będzie mi się chciało to wam podeśle w środę a jak nie to czekajcie aż mi się zechce.

Ps. To zgłoszenie należy traktować tylko po spełnieniu poniższych warunków:
1) Liga będzie podzielona na grupy (nie mam zamiaru ani ja ani reszta kończyć tego trupa w lipcu)
2) Jeżeli zostanie spełniony punkt pierwszy, to nie znajdziemy się w jednej grupie z Wrocławiem, oraz Jampa nie może jechać w meczach przeciwko nam (tyczy się to także z/z za niego),
3) Ja i Tuan dostaniemy dostęp do autoserverów, w jak najszybszym tempie i nie później niż przed 1 kolejką
_________________

 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-02-16, 11:10   Re: Unia Tarnów

Ageroth napisał/a
Nazwa drużyny: Unia Tarnów
1 Trener: Tank+Unia
2 Trener: Ja
Link do herbu: bz
Link do pliku z torem (jeżeli się zmienia): Jak będzie mi się chciało to wam podeśle w środę a jak nie to czekajcie aż mi się zechce.

Ps. To zgłoszenie należy traktować tylko po spełnieniu poniższych warunków:
1) Liga będzie podzielona na grupy (nie mam zamiaru ani ja ani reszta kończyć tego trupa w lipcu)
2) Jeżeli zostanie spełniony punkt pierwszy, to nie znajdziemy się w jednej grupie z Wrocławiem, oraz Jampa nie może jechać w meczach przeciwko nam (tyczy się to także z/z za niego),
3) Ja i Tuan dostaniemy dostęp do autoserverów, w jak najszybszym tempie i nie później niż przed 1 kolejką


Serio, Ty z łaski zgłaszasz Unie? :devil: Bez przesady Ager... Jeszcze tylko zapomniałeś w warunkach dopisać czerwonego dywanu i odpuszczaniu meczów z Wami :rotfl: Jeżeli Wam nie odpowiada reforma to nikt Was nie zmusza do gry. Podałeś tylko jeden sensowny warunek, który na pewno spełnimy. Drugie życzenie, z grupami też Wam się raczej spełni, ale to czy będziecie w grupie z Wrocałwiem czy nie - na tę chwilę tego nie wie nikt. Super, że Tuan działa i szacun, że mu zależy na druyżnie. Jak widać jest to jedyna osoba z Tarnowa, która wszystko rozumie, ale jak macie jeździć z łaski, a później w trakcie sezonu strzelać fochy to chyba nikomu to potrzebne. ;)
_________________
KAMOON !
 
 
Tuannika 

Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 330
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2019-02-22, 07:17   

Tor na Lige Miast zrobiłęm ale niestety się spóźniłem. Ponawiam prośbę o otrzymanie autoserwera. Czekam do niedzieli i wycofuję Tarnów. Ileż można czekać.
Pozdrawiam
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-02-22, 09:21   

Tuannika napisał/a
Tor na Lige Miast zrobiłęm ale niestety się spóźniłem. Ponawiam prośbę o otrzymanie autoserwera. Czekam do niedzieli i wycofuję Tarnów. Ileż można czekać.
Pozdrawiam


Co do toru to niestety tak, bo mod już gotowy.

Z kolei autoserwer będziecie mieli, staramy się to ogarnąć, także spokojnie i cierpliwości ;)
_________________
KAMOON !
 
 
Tuannika 

Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 330
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2019-03-05, 07:39   

Osoby z Tarnowa proszę o kontakt na slacku
https://stspleu.slack.com/messages/C0EU560EN/details/

mój nick tuannika w celu dodania do grupy
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Top Smokers Club Reprezentant (18',20`29`)
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Top Smokers Club Reprezentant (19',21`) Falubaz Zielona Góra (23')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Top Smokers Club Reprezentant (17') Falubaz Zielona Góra (22',26`,28`)
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Unia Tarnów (24`,25`,26`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Unia Tarnów (23`,27`)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna