Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Valus
2014-04-18, 11:01
Testowe stsrev2
Autor Wiadomość
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 12:57   Testowe stsrev2

Wrzucam instalkę testowego stsrev2. Jest kilka torów, motorek od Rahima do testowania, Karger z rewolucji, poprawiony Rzeszów przez Rahima, nowy Rawicz, Bahia Blanca od Dadiego ,ale coś nie tak z grafą:P - śmigacie po ścieżkach a sprawdziłem to dopiero po zrobieniu instalki a dla wersji testowej poprawki nie będę robił - dopiero przy następnej poprawce coś wrzucimy.

Do tego kilka torów z rewolucji, na których można przetestować ów motor Rahima (parametry). m.in. Leszno, Wrocław, Krosno, Tarnów, Grudziądz (zmieniona tylko grafa).

https://drive.google.com/file/d/0B9XBqB83BVV4SWFhVHBxVHJnTHM/edit?usp=sharing
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 13:33   

Mam nadzieję, że TOP 20 oprócz krzyczenia na forum, bardziej zaangażuje się w sprawdzanie modu gry.
 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2014-03-24, 13:35   

Top 20 nabijania na bps i innych średnie :)
_________________

 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-24, 14:39   Re: Testowe stsrev2

Skrzypek napisał/a
Wrzucam instalkę testowego stsrev2. Jest kilka torów, motorek od Rahima do testowania, Karger z rewolucji, poprawiony Rzeszów przez Rahima,


a to ktoś chciał poprawiać Rzeszów(mowa oczywiście o Rzeszowie z rewolucji) ? było głosowanie jakieś ?

odpierdolić się od Rzeszowa. Ktoś myśli, że nie ma na tym Rzeszowie walki ? zapraszam na pary.

Według mnie Wrocław jest do poprawy. Pozdro
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 14:51   

http://www.stspl.eu/forum/viewtopic.php?t=6711
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-03-24, 15:07   Re: Testowe stsrev2

Ros napisał/a
Skrzypek napisał/a
Wrzucam instalkę testowego stsrev2. Jest kilka torów, motorek od Rahima do testowania, Karger z rewolucji, poprawiony Rzeszów przez Rahima,


a to ktoś chciał poprawiać Rzeszów(mowa oczywiście o Rzeszowie z rewolucji) ? było głosowanie jakieś ?

odpierdolić się od Rzeszowa. Ktoś myśli, że nie ma na tym Rzeszowie walki ? zapraszam na pary.

Według mnie Wrocław jest do poprawy. Pozdro
To był tylko i wyłącznie pomysł. Może być lepszy, może być gorszy. Jeżeli masz pomysł na poprawę innych torów to wystarczy powiedzieć.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-24, 15:21   Re: Testowe stsrev2

DaDi napisał/a
]To był tylko i wyłącznie pomysł. Może być lepszy, może być gorszy. Jeżeli masz pomysł na poprawę innych torów to wystarczy powiedzieć.


Spoko, tylko żeby potem do moda został wrzucony Rzeszów na którego głosowała TOP 20, a nie jakiś poprawiany.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-24, 15:22   

Ros napisał/a
Według mnie Wrocław jest do poprawy. Pozdro


Najlepszy tor w grze do jazdy parą ;)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 17:12   

TOP 20 głosowało na tor, który ma być wymieniony a nie na tor, który ma się znaleźć w stsie.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-24, 17:40   

Skrzypek napisał/a
TOP 20 głosowało na tor, który ma być wymieniony a nie na tor, który ma się znaleźć w stsie.


To co może ty o tym zdecydujesz ? :lol2: Ado reaguj, bo spierdoli kolejny raz moda.

Wytłumaczysz się w końcu dlaczego wjebałeś do moda Łódź mimo, że poprzednia nie została wybrana przez TOP 20 ?
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-03-24, 18:05   Re: Testowe stsrev2

Ros napisał/a
DaDi napisał/a
]To był tylko i wyłącznie pomysł. Może być lepszy, może być gorszy. Jeżeli masz pomysł na poprawę innych torów to wystarczy powiedzieć.


Spoko, tylko żeby potem do moda został wrzucony Rzeszów na którego głosowała TOP 20, a nie jakiś poprawiany.
Jeśli ten przetestowany Wam się spodoba to wejdzie ten. Nie spodoba się to wejdzie poprzedni.(mam nadzieję)
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 19:12   

Chyba Ty ROS swoim pierdoleniem spierdolisz moda. Nie widzę abyś był aktywny w tworzeniu a nawet sprawdzaniu tego, co chłopaki tworzą. Jedyne co potrafisz to robić zadymę, albo interpretować wszystko po swojemu.

Na pytanie, odnośnie motorków czy mają być z nogą czy bez siedziałeś cicho. Na wrzuconą przez Kowala Rzesze, która jest na forum dość długo siedziałeś cicho. Na apel Kowala aby już pracować nad modem i testować siedziałeś cicho. Tak więc czego Ty chcesz? Mam zabraniać nowym chętnym osobo do robienia czegoś nowego, angażowania się w grę, bo szanowny przenajświętszy najlepszy gracz stsa ROB tak chce? A na koniec Adorjan ratuj!! Śmieszny jesteś. Dla mnie Twój głos nie powinien być brany pod uwagę. Pokazałeś to w innym wątku jak właśnie Twoja osoba liczy się ze zdaniem innych graczy TOP 20. Ja ich zdanie akceptuje, staram się aktywować TOP20 do pracy, a na apel Kowala stworzyłem osobny mod do testów aby nie pierniczyć gry na ten sezon, ale Tobie ROS to ciężko zrozumieć.

PS. Ja widzę tylko wątek, o torach które należy zastąpić, ale nie widzę wątku czym zastąpić - tyle w temacie.

Dla mnie ważniejsze będzie jak ktoś napisze recenzję toru , że jeździł sprawdzał, opisze co mu nie leży i dlaczego np. inna wersja jest lepsza. Da to motywację do pracy Rahimowi, Gabrielowi czy DaDiemu, bo mi kompletnie zwisa na czym jadę.

A i jeszcze odnośnie Łodzi dlaczego wrzuciłem? BO BYŁA W KATALOGU TORÓW WYBRANYCH PRZEZ TOP 20!! Pisałem już to wcześniej i tłumaczyłem, tlumaczył Ci haszyszowy, ale widocznie masz wąski zasób rozumienia tego co się Tobie pisze.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-24, 19:51   

Skrzypek napisał/a
Na pytanie, odnośnie motorków czy mają być z nogą czy bez siedziałeś cicho. .


HAHAHAHAHHAHAHAHA dla mnie jest obojętne czy będę jechał z motorkiem z nogą czy nie, zreszta NIKT KURWA NIKT z TOP 20 się tam nie wypowiedział ahh ci brutale :(

Skrzypek napisał/a
Na wrzuconą przez Kowala Rzesze, która jest na forum dość długo siedziałeś cicho.


POINFORMOWAŁ KOGOŚ Z RZESZOWA, ŻE ZAMIERZA COŚ ZROBIĆ Z TYM TOREM ? TY KOGOŚ POINFORMOWAŁEŚ ? MAMY ŚLEDZIĆ WSZYSTKIE DZIAŁY, ŻEBY ZOBACZYĆ KTO CO WRZUCA ?

Skrzypek napisał/a
Dla mnie Twój głos nie powinien być brany pod uwagę.



Dla większości graczy z TOP 20 ty nie powinieneś się wypowiadać w kwestii moda, za dużo już zjebałeś :)

Skrzypek napisał/a
Pokazałeś to w innym wątku jak właśnie Twoja osoba liczy się ze zdaniem innych graczy TOP 20.


dawaj linka pajacu raz raz

Skrzypek napisał/a
A i jeszcze odnośnie Łodzi dlaczego wrzuciłem? BO BYŁA W KATALOGU TORÓW WYBRANYCH PRZEZ TOP 20!! Pisałem już to wcześniej i tłumaczyłem, tlumaczył Ci haszyszowy


linka do tych tłumaczeń haszyszowego raz raz

Pytanie od siebie :
Kto stworzył obecne Leszno ? Może dajmy możliwość tworzenia torów tym co już się sprawdzili.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 20:11   

Proszę pajacu: Twoje słowa ataku na graczy z TOP 20, którzy mieli inne zdanie niż TY

Cytat
O torach mają decydować trenerzy ?

Skrzypek mi wysłał właśnie głosowania TOP 20.Najlepszy tor w historii z gry chcieli wyjebać
Ricky,Zaba,Spiker,MaciasBDG,bReNaS brak słów.


Po drugie PAJACU, ja Rzeszowa nie tykałem, ale postów czytać nie umiesz.

PO TRZECIE PAJACU, skoro WY MACIE DECYDOWAĆ TO WASZYM ZASRANYM OBOWIĄZKIEM JEST ZAGLĄDAĆ DO TEMATÓW W DZIALE MOD'15

PO CZWARTE PAJACU NIE TWORZĘ ANI JEDNEGO TORU DO MODU 15!!!

A RAZ RAZ DO SWOJEJ STAREJ SOBIE WOŁAJ!


/Domin: Upominam. Wiem, że temat was mocno emocjonuje, ale zachowajcie choć odrobinę kultury w stosunku do siebie.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-03-24, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-24, 20:25   

Skrzypek napisał/a
Proszę pajacu: Twoje słowa ataku na graczy z TOP 20, którzy mieli inne zdanie niż TY


"brak słow" to jest ten atak ? HAHAHAHAHAHAHHAHAHA ;D

Skrzypek napisał/a
Po drugie PAJACU, ja Rzeszowa nie tykałem, ale postów czytać nie umiesz.


Ktoś to wrzucił do testowania ? Tak czy Nie ?

Skrzypek napisał/a
PO TRZECIE PAJACU, skoro WY MACIE DECYDOWAĆ TO WASZYM ZASRANYM OBOWIĄZKIEM JEST ZAGLĄDAĆ DO TEMATÓW W DZIALE MOD'15


Zaglądnę po zakończeniu sezonu kiedy będzie 2 miesięczna przerwa.

Skrzypek napisał/a
PO CZWARTE PAJACU NIE TWORZĘ ANI JEDNEGO TORU DO MODU 15!!!


Wystarczy, że przywrócisz stworzone przez siebie wcześniej.

Skrzypek napisał/a
A RAZ RAZ DO SWOJEJ STAREJ SOBIE WOŁAJ!


I ktoś taki tworzy moda brak słów. TAK TO JEST ATAK NA CIEBIE :faja:

PS.Dostanę ten link do tłumaczeń haszyszowego na temat Łodzi czy pierdolnąłeś sobie ot tak i nie przyznasz się do tego ?
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-03-24, 20:39   

Chłopaki ogarnijcie się. Jeśli chcemy stworzyć dobry mod to musimy współpracować. Mamy działać na rzecz STSa!Odnośnie testowania Rzeszowa, Kowal wrzucił go do tematu: http://www.stspl.eu/forum...=225460#225460.
 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-24, 20:41   

A ty kurwa jak tępy byłeś tak jesteś...
_________________
nie.
 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-03-24, 20:41   

Ros pierdolnij się w łeb, a później zacznij pisać na forach publicznych!!! Ile razy kurwa będę czytał Twoje pretensje do wszystkich co robią coś pożytecznego dla dobra gry?

Zaproponowałem takie zmiany na Rzeszów, wrzuciłem pierwszą poprawkę do testów. Poprosiłem Skrzypka, żeby zrobił wersje testową, aby sprawdzać tory na motorkach z rewolucji, ponieważ mają wrócić na przyszły sezon. Dlatego lepiej sprawdzać tory na tych motorach.
Następna sprawa, nie będę się każdego pytał o pozwolenie, bo to jest tor do testów. Po drugie nie łączymy spraw ligi oficjalnej z ligą miast. O torze Rzeszów możesz decydować, ale tylko w lidze miast.

Jeżeli tak krytykujesz innych, którzy wkładają w to wolny czas, czekam Ros jak wrzucisz jakiś tor zrobiony przez Ciebie do testów. Na tym skończę, bo nie ma co z Tobą dyskutować.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-03-24, 21:04   

Ja was kurwa nauczę szacunku do siebie
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-03-24, 21:22   

Skoro mod na 15 ma być na motorkach z revolucji to zrobiłem małą poprawkę motorków.
Tzn wszystkie motorki dopasowałem ustawieniami do Kargera
Teraz bedzie mozna jechać na czarnym, żółtym, niebieskim czy zielonym o tych samych parametrach.
Zmieniłem nazwy żeby nie kolidowały z tymi z gry.
Oto link:
http://speedy.sh/yXXH5/Motorki.rar
_________________

 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-03-24, 22:05   

Mają takie same ustawienia? Czy poszperałeś z parametrami i dorównują one kargerowi?
 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-03-24, 22:07   

Tak są identyczne w parametrach jak Karger
To jest Karger tylko pod zmienionymi nazwami i kolorami Blooma Grava Kowalskiego i Lauscha
http://pl.tinypic.com/r/1t0whl/8
pozostałe tez tak zrobione ale miejsca na pulpicie zabrakło :)
_________________

 
 
Kadisow 


Wychowanek klubu: KA2
Debiut w lidze: 13
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: ...
Wysłany: 2014-03-24, 22:54   

Jak dla mnie fajny pomysł zrobił Celier i powinno wejść to w życie od 15s. Ale zaraz dostane :but: hejt od kogoś z top 20.
 
 
Gabriell 


Wychowanek klubu: ŻKS Ostrovia Ostrów
Debiut w lidze: 12
Wiek: 30
Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 341
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 2014-03-24, 23:13   

Od nikogo rozsądnego z TOP 20 nie dostaniesz, tylko od jakiś napinaczy, pseudo pro gejmerów :D Co to motorków to fajny pomysł lecz w miare ciekawie by było gdyby jednak troche inaczej sie one zachowywały :D
_________________
'13 - SH2 - 1,822 (II liga)
'14 - SLT - 2,165 (II liga)
'15 - SLT - 2,243 (I liga)
'16 - SLT - 2,109 (I liga)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-24, 23:32   

Na chuj nam kilka motorków o takich samych parametrach? Właśnie w tym rzecz, że jeździ się na innych niż Karger, bo mają od niego inne parametry.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna