Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Speedwayfan
2015-01-20, 12:56
Play-off i baraże
Autor Wiadomość
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-12-23, 21:48   

_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-12-29, 18:51   

W pierwszym poście są już programy do meczów finałowych i o 3 miejsce.
_________________

 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-01-05, 22:17   

Black Widow56
Falubaz Zielona Góra34
Data: 2015-01-05Sędzia główny: Zaba
Tor: LesznoSędzia techniczny: Ipaq
NCD: 35.108 w biegu - AtensProgram zawodów
_________________
KAMOON !
 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1252
Skąd: Hull
Wysłany: 2015-01-11, 20:06   

Dzisiejszy mecz finałowy pomiędzy SZS a TSCR pojadę od kolegi

IP: 89.67.35.203
_________________

 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2015-01-11, 22:28   

Szpryca Złotych Szyszek54
Top Smokers Club Reprezentant36
Data: 2015-01-11Sędzia główny: michucentrum
Tor: RzeszówSędzia techniczny: Andrzej
NCD: 39.682 w biegu - PiwoProgram zawodów
_________________

 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-01-11, 22:46   

Falubaz Zielona Góra55
Black Widow35
Data: 2015-01-11Sędzia główny: Rahim
Tor: ToruńSędzia techniczny: Ipaq
NCD: 35.647 w biegu - DawidProgram zawodów


Dzięki BW za dwumecz, gratki! 2 pkty :( Było blisko :D
_________________
KAMOON !
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-11, 23:23   

po punktach widać kto był w sobotę w Bydgoszczy. Kapi w nocy trochę odpoczywał, więc najwięcej natłukł :D
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-01-11, 23:24   

Jakie najwięcej? Toć mega słaba moja dyspozycja :P
_________________
KAMOON !
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-11, 23:28   

wczoraj nie była dużo lepsza :D
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 700
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-01-11, 23:29   

Buehehehehehe, jak się bawić to się bawić :D Nie ma lipy!
_________________
KAMOON !
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-01-12, 22:28   

Speedway Liga Team52
Kaskaderzy Apokalipsy38
Data: 2015-01-12Sędzia główny: Kryniek
Tor: PoloniaSędzia techniczny: Jampa
NCD: 35.843 w biegu - AdryssProgram zawodów
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-13, 14:48   

Proszę o wrzucenie powtórek.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-14, 22:33   

Kaskaderzy Apokalipsy57
Speedway Liga Team33
Data: 2015-01-14Sędzia główny: Domin
Tor: TarnówSędzia techniczny: Domin
NCD: 39.428 w biegu - SovietaProgram zawodów



Dzięki i powodzenia w przyszłym sezonie, abyśmy nie musieli się mierzyć w barażach między sobą :P
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-01-16, 23:49   

Powodzenia KA :D
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-18, 00:15   

Jako że temat wniosku TSCR został zamknięty , wypowiem sie tutaj :

Aha to ta obecna sytuacja sie liczy bo wam się krzywda stała tak ? To co zrobił the Game , nie pochwalam tego , ale z drugiej strony tak jak Puszek tak i thegame bronił się przed atakami Pikeya w jego kierunku które miały miejsce wcześniej a mimo to rada nie potrafiła zareagować na jego obraźliwe słownictwo. Wyzwanie od bydła było prowokowane przez Thegame ? nie . Nazwanie Macha na GP cytuję żółtą szmatą było prowokowane przez Thegame ? też nie . Odpalacie zielony stoliczek w tym momencie i jak zawsze winę chcecie zwalić na nas. Wiem jesteśmy zli, niedobrzy, kombinatorzy, wykradamy tory, a STS to całe nasze życie . Pytanie co byś napisał jeżeli twój zawodnik dostałby bana przez awanturę z innym graczem ? Napisał byś że to koleś SZS ? Zostawiam decyzje radzie do podjęcia, jak ustalą tak będzie.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-01-18, 00:46   

To nie jest piaskownica, żeby rzucać tekstami typu "mamo Jasiu zabrał mi łopatkę", "mamo on mnie obsypał piaskiem" czy licytować się kto jest bardziej winny. Ta sytuacja to po prostu kpina, żenada i w cywilizowanym świecie, a tym bardziej grze jak ta nie powinno do niej dojść - do żadnej z nich. Nie ważne kto zaczął, kto oddał - po prostu wszystkim medaliki przysłoniły oczy i zdrowe myślenie, wszystkich poniosło i stwierdzam, że każda ze stron mocno się zabłąkała i zagotowała, bo wydarzenia między wami ciągną się już od 2 sezonów o ile pamiętam, próbując wciskać sobie szpile na każdym kroku.

Nieważne.

Nie wiem jaka będzie decyzja większości Rady, tylko Michu mogę wyrazić swoją opinię w Twoim kierunku, że niestety, ale sam sobie robisz z gęby już nie powiem co. Przed 48 godzin natknęło Cię i najpierw krytykując theGame'a i... przekonując, że napiszecie oświadczenie na forum, że Puszek ma jechać, bo został sprowokowany i nie dziwisz się jego zachowaniu, pytając o temat w którym to zamieścić, a nawet wysyłając mi podczas Grand Prix prośbę o to na priv aby to napisać, bo masz za dużo warnów - teraz zaczynasz odwracać wszystko i bronić interesów SZS (wiadomo co jest zamierzeniem) podpierając się regulaminem, zmieniając swój punkt widzenia na sytuację o 180 stopni. Jednak czy na tym to wszystko polega? By zdobyć złoto za wszelką cenę? Co będzie w przyszłym sezonie? Zaczniecie sprzedawać swoje narządy na allegro tylko po to, aby przekupić zawodnika rywali, bo stawką jest złoto DMP w grze 2d?

Tylko co ja mam Michu o Tobie myśleć zestawiając powyższy post i to... http://oi58.tinypic.com/25quftl.jpg ?

Życzę rewanżu w sportowej atmosferze, bez zbędnych spin i apeluję... Nie róbcie z finału Ekstraligi wiochy typu Falubaz-Unibax 2013.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Speedwayfan 2015-01-18, 02:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-18, 01:49   

Mi tu juz nie chodzi Speedy o to kto jest winny, bo pewnie obie strony po trochu, ale bez jaj zebysmy jechali mecz o DMP bez Puszka tylko dlatego, ze theGame go nawyzywał, a On mu tylko odpowiedział w bardziej ordynarny sposób. Totalnie nie rozumiem postępowania Micha, która na GG mi, oraz Puszkowi pisał, zebysmy byli spokojni, bo On sie wstawi za Puszkiem, aby final był rozegrany w najsilniejszych składach i równej walce. Już pomijam fakt, że w pierwszy mecz został ustalony odgórnie i problemem było przesunięcie meczu o 30 min, aby Adam zdążył ... Nie którzy chłopcy z SZS, są na prawdę w porządku, ale niestety paru postradało zmysły i chce iść po trupach do celu.

PS. Z tej strony chcialem podziekować Piwo za to, że chyba jako jedyny z tej drużyny chce jechać w równych składach. Widocznie nie satysfakcjonuje go zdobycie złotego medalu w takim stylu :) . Pozdrawiam.
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-01-18, 02:13   

Dzięki Szyszki, jesteście najbardziej sprawiedliwą ekipą w historii tych rozgrywek. Mam nadzieję, że rada zadba o jakąś nagrodę fair play po sezonie dla was.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-18, 10:52   

Panowie szanowni , też chciałbym aby się to odbyło w zdrowej i fair atmosferze, ale to powinno działać w dwie strony.Owszem chciałem pisać o umożliwienie jazdy Puszkowi , ale jak widzę zachowanie Pikeya to moje pytanie brzmi czemu ja muszę iśc na rekę ? . Piotras i Puszkowy, dwóch trenerów TSCR wiedząc jak napięta jest sytuacja między naszymi klubami, nie potrafi złapać za mordę i krótko trzymać jednego ze swoich zawodników , no niestety potem cierpi reszta kadry palaczy a szyszki jak zwykle są złe.

A co do ciebie Speedwayfanie , trolować to ty se możesz swoją facjatę przed lustrem. Jako rada zrobiliście sobie folwark z tego forum. Jestem ciekawy czy tak samo jak sprawa Puszka w tscr obchodził by was taki wniosek drużyny przykładowo 2-go ligowej walczącej w barażu o awans. Śmiem twierdzić że nie i jeszcze został by obarczony złośliwymi i szyderczymi komentami z waszej strony .

PS. Jak bym cie nazwał pomarańczową szmatą dostał bym warna ?

PS2. Piotras , fakt Piwko chce jechać w pełnych składach , ale czemu nie byłeś skory do dziękowania i przytakiwania mu jak po naszym meczu pisaliśmy protest na Pikeya , gdzie sam browarek się wkurzył na jego zachowanie ? Odpowiedz jest prosta, bo wtedy wam krzywda się nie stała .
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-18, 13:32   

michucentrum napisał/a
Panowie szanowni , też chciałbym aby się to odbyło w zdrowej i fair atmosferze, ale to powinno działać w dwie strony.Owszem chciałem pisać o umożliwienie jazdy Puszkowi , ale jak widzę zachowanie Pikeya to moje pytanie brzmi czemu ja muszę iśc na rekę ? . Piotras i Puszkowy, dwóch trenerów TSCR wiedząc jak napięta jest sytuacja między naszymi klubami, nie potrafi złapać za mordę i krótko trzymać jednego ze swoich zawodników , no niestety potem cierpi reszta kadry palaczy a szyszki jak zwykle są złe.

A co do ciebie Speedwayfanie , trolować to ty se możesz swoją facjatę przed lustrem. Jako rada zrobiliście sobie folwark z tego forum. Jestem ciekawy czy tak samo jak sprawa Puszka w tscr obchodził by was taki wniosek drużyny przykładowo 2-go ligowej walczącej w barażu o awans. Śmiem twierdzić że nie i jeszcze został by obarczony złośliwymi i szyderczymi komentami z waszej strony .

PS. Jak bym cie nazwał pomarańczową szmatą dostał bym warna ?

PS2. Piotras , fakt Piwko chce jechać w pełnych składach , ale czemu nie byłeś skory do dziękowania i przytakiwania mu jak po naszym meczu pisaliśmy protest na Pikeya , gdzie sam browarek się wkurzył na jego zachowanie ? Odpowiedz jest prosta, bo wtedy wam krzywda się nie stała .



Dobra nie mam zamiaru dalej brnąć w tą farsę :) . Dla mnie normalnym jest fakt, zeby jechać w rownej walce, fair. Przyklad ... w poprzednim sezonie wiadomy Pan wykradł tor DFB i podał go nam na kanale. Od razu napisalem do Ambera(ówczesnego trenera DFB), ze wykradli im tor. Musiałem to robić ? Przecież moglismy zbocic Motoarene, ale jaka to satysfakcja ? Podajesz przykład Pikey'a, mam wrażenie ze zrobiliscie z niego kozła ofiarnego, a raczej nim tłumaczycie swoje dziwne zachowania. . Co ma Pikey do tego, że po prostu oczekiwaliśmy od Was odrobiny ambicji i uczciwości w tak ważnym meczu ? Ze moze napisal Ci cos na GG, ze sie wkurzył ? Hmm powiem Ci szczerze, że prawie każdy zawodnik z mojej drużny jest zażenowany Waszym zachowaniem i po prostu ma polewkę jak się boicie jechać z nami w równych składach. Pierwszy mecz problemem było 30 min, bo Adam by był obecny, teraz celowe udupienie Puszka - lidera drużyny. Tak smaku Wam Mistrzostwo Polski ? Yhym ... To fajnie :D Ja Ci juz napisalem na GG ''rób jak chcesz''. Napisałeś, że nie potrafimy złapać za mordę Pikeya, a Ty nie potrafisz powiedzieć swojej ekipie panowie jedzmy w równych składach, a nie wykorzystujmy idiotyczny punkt w regulaminie i debilizm naszego kolegi theGame'a ? Dzien wcześniej pisales zebym był spokojny, bo ty ręczysz ze Puszek pojedzie ... Dobra stary ja mam powiem szczerze wyjebane już w to czy Puszek pojedzie czy nie, bo wgl smieszy mnie ten regulamin, ze Rafi odpowiedział temu baranowi po prostu po Polsku, zostając sprowokowanym i to celowo i nie moze jechać w najwazniejszym meczu sezonu :) . Ta gra schodzi na psy niesamowicie ...
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2015-01-18, 14:01   

Macie niesamowitą umiejętność naginania faktów. W tej sytuacji 100% winny jest oczywiście po stronie Szyszek. Zła SZS nie pozwala mu jechać w finale. Misterny plany napuszczenia GEJMA udał się doskonale. Puszek stary chłop ,a zachowuje się jak gówniarz. W całej tej sytuacji i swoim proteście szkoda ,że nie opisujesz jak Pikej co jeden nasz mecz wbijał i starał się prowokować i co puszczają nam nerwy ? Nie przypominam sobie. Szkoda ,że nie opisałeś jak rozwaliście nasz mecz z gr gdzie was nie powinno nawet być. Bez waszych podjazdów pewnie jakoś udałoby się dogadać z ekipą GR i logicznie wyjaśnić cała sytuację. Szkoda ,że nie opisałeś chamskiego tonu w naszym kierunku. Wystarczy wejść na waszą stronę i zobaczyć wypowiedzi jak to wygląda. Dlaczego michu zmienił zdanie ? Bo wiemy ,że jeśli odpuścimy to nie wyniesiecie z tego żadnej lekcji ,a chyba czas najwyższy na to bo wielokrotnie pozwalacie sobie na zbyt wiele w stosunku do naszej strony.
Nie SZS dodała ten punkt regulaminu. Nie SZS zbanowała Puszka więc z łaski swojej speedy nie ośmieszaj się. Sam wprowadziłeś żałosny punkt w regulaminie ,a teraz jedziesz po SZS bo nie wiesz jak z tego wybrnąć. Przeanalizuj to co działo się w całym sezonie i jakie cyrki w stosunku do SZS szyszek robiło tscr bo sprawa ma dłuższa perspektywę. Różne rzeczy się działy jak byłem w bw ,ale to co w tym sezonie widziałem to przerasta pojęcie. Wiecej nie ma sensu opowiadać b o i tak cała wina jest po stronie szyszek.
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-01-18, 14:06   

Piotraseczek napisał/a
Dla mnie normalnym jest fakt, zeby jechać w rownej walce, fair.


Pozwolę sobie przypomnieć mecz z wami o brąz kiedy to bardzo pozytywnie przyjęliście termin wiedząc że u nas nie może być trzech podstawowych zawodników. "Równa walka" ze składem na 50% :)

Reszty sprawy nie zamierzam komentować bo średnio mnie to interesuje.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2015-01-18, 14:28   

A Piotras zapomniałeś jak na mecz z OR bodajże w tym sezonie wbijała wasza święta trójca pod nickami hasza, boczka jakiegoś czy karolka , i sobie używki robiliście ? My do was na mecze nie wbijamy i szopki nie odstawiamy także żale schowaj dla siebie .

Widzę Piotr dalej nic nie rozumiesz.
1.
Piotraseczek napisał/a
Przyklad ... w poprzednim sezonie wiadomy Pan wykradł tor DFB i podał go nam na kanale
- dalsze oskarżenia
2.
Piotraseczek napisał/a
Podajesz przykład Pikey'a, mam wrażenie ze zrobiliscie z niego kozła ofiarnego, a raczej nim tłumaczycie swoje dziwne zachowania. . Co ma Pikey do tego, że po prostu oczekiwaliśmy od Was odrobiny ambicji i uczciwości w tak ważnym meczu ?
- wy od nas oczekujecie ambicji , a my od was kultury i poszanowania
3.
Piotraseczek napisał/a
Pierwszy mecz problemem było 30 min, bo Adam by był obecny
przypomnieć ci poprzedni sezon mecz rew. o 3 miejsce , jak godzina ci nie pasowała bo mundial był ? i pojechalismy mecz bez Piwa i PePe
4.
Piotraseczek napisał/a
teraz celowe udupienie Puszka - lidera drużyny. Tak smaku Wam Mistrzostwo Polski ?
- ja kazałem się puszkowi kłócić z gejmem ? Puszek ma 5 lat i nie wie co robi ?
5.
Piotraseczek napisał/a
smieszy mnie ten regulamin, ze Rafi odpowiedział temu baranowi po prostu po Polsku,
- dalej człowieka obrażasz.

A sedno sprawy jest takie że nie możesz ścierpieć że ten "złoty" medal może wam śmignąć koło nosa, przecież wygraliście całą rundę zasadniczą nie przewaliliście żadnego meczu, jesteście debeściaki i wszystko co najlepsze to wy.Z puszkiem czy bez i tak wygracie więc nie panikuj.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Piwo 

Wiek: 31
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-01-18, 15:29   

Co do tematu moje zdanie znacie, finał w niepełnej obsadzie mnie nie interesuje, ale nie o tym tylko chciałem napisać. Nawiązując do meczu finałowego, ale nie tylko to z kąd się wzięła taka sytuacja w tej lidze że leci protest za protestem? Że jedna afera się nie skończy a druga się już zaczyna? Wyrażę swoje zdanie najwyżej rada mnie ukarze. Najdłuższy chyba konfilkt tej ligi ( nie wie co się działo gdy jeszcze nie śmigałem), to chyba konflikt na lini TSCR - SZS, nie będę wskazywał palcem winnych z obu drużyn którzy zaogniają ten konflikt, chcę tylko zwrócić uwagę na jeden aspekt, gdzie jest rada ligi w tej sytuacji? Jakim cudem konflikt trwa dobre dwa sezony jedni jadą po drugich a rada nic z tym nie robi? Moim zdaniem dużą winę za to wszystko ponosi właśnie rada swoimi nieudolnymi decyzjami albo ich brakiem. W ostatnim czasie mamy jakieś apogeum wręcz konfliktów i protestów, dlaczego rada nie reaguje w żaden sposób, choćby głupie spotkanie na mumble z kapitanami wszystkich drużyn, na początek zawsze coś. Jeśli to, ani wszelakie upomnienia nic nie pomogą, trzeba wtedy niestety nawet kosztem całej druzyny albo całej ekstraligi sięgnąć po ostrzejsze środki i banować na sezon lub dwa tych do których nic nie trafia i mają w dupie co do nich się mówi. Panowie zróbcie jakieś posiedzenie tej całej rady czy jak tam to sie zwie, i podejmijcie jakieś konkretne kroki w tej sprawie bo bez waszej pomocy będzie coraz gorzej. Jak już kiedyś wspominałem, prowadziłem ligę i wiem jedno, wszelkie konflikty trzeba zabijać w zarodku inaczej jest taki syf jak teraz. Pozdrawiam

PS. Starałem się nie przeklinać, ani nikogo nie obrażać i chyba się udało. Co do wytykania czegoś radzie, chyba każdy może mieć swoje zdanie?
_________________

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-01-18, 15:48   

Przepraszam panie Machu bardzo. Sam nie wprowadzałem punktu regulaminu, tylko go po prostu napisałem. Już wcześniej było, że brak podpisu formularza = brak możliwości jazdy w meczu. Ban na forum (nieważne za co, czy bezpośrdni czy za warny) z tego co wiem uniemożliwia podpisanie formularza, więc to chyba na jedno wychodzi? Mój post był skierowany do micha, który zmienia zdanie częściej niż kobieta, jak i do całego SZS i TSCR, żeby przyszło na was opamiętanie. Nigdzie nie napisałem, że winne jest SZS, ale skoro tak zrozumiałeś to widocznie tak Tobie wygodniej, uprzedzenia do ludzi są w modzie. Także tego... Swoje zdanie w Radzie wyraziłem, pewnie byłbyś delikatnie zdziwiony jakie, ale decyduje większość, chociaż co by nie było hejty i tak polecą, więc no sorry. Takie życie.

Dobrze wiedzieć, że jest się winnym konfliktów, m.in. świętych SZS i TSCR. Oficjalne przeprosiny wysłać pocztą? Czy mailem wystarczy?

Niestety zjawisko protestów o byle co mocno mnie boli, tym bardziej, że już nawet radni takie składają. Także mocno trzeba się zastanowić nad tym wszystkim, dobrze Piwo piszesz.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna