Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Domin
2019-04-03, 17:51
Speedway Euro Championship - Speedway Turbo Sliders #SEC STS
Autor Wiadomość
McQueen 


Wiek: 28
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 153
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-04-02, 05:14   

Zapisz
 
 
kokos

Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 32
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2019-04-02, 09:03   

BascoGKS napisał/a
Znana też jest już częściowo lista startowa turnieju:
7. BascoGKS

Ageroth, Zaba i Amber akurat ok, ale co tam robi twój nick? Na takiej zasadzie to może Kapi nominuje się od razu do finału IMP, bo jest organizatorem, a Sparta niech pojedzie z automatu w Grupie Mistrzowskiej LM z maksymalną ilością punktów, bo ja zarządzam LM :devil:

Ps. Jestem przeciwnikiem nagród (chyba, że symbolicznych) w turniejach oficjalnych. Zresztą jeśli tego typu zawody nie będą negocjowane wcześniej z Radą, a robione z taką samowolką, to nie będą za takowe przeze mnie uznawane.


Gość sie stara zorganizować coś konktetnego można powiedzieć na arenie miedzy narodowej, a ty się dopierdalasz do niego o to że wpisał siebie na liste startową :O? Rozumiałbym twoje obiekcje gdyby taki turniej istniał "x" czasu. Tymczasem w tym temacie sie kompletnie nic nie działo z waszej strony (czyt. aktualnej rady) w tym sezonie.
Wydaje mi się że nie powinien nikt z polskich graczy mieć za złe Basco ze wpisal sie na liste startową pierwszej edycji turnieju bo gdyby nie jego starania gówno by było aniżej takowy turniej. Nóż wszystko się fajnie rozwinie i na nastepny sezon bedą krajowe eliminacje z prawdziwego zdarzenia, zarządzający już bedą mieć wolną reke w organizacji wszystkiego bez dzikich kart.
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-04-03, 09:24   

Zapisz.
_________________

 
 
Ivan 

Wiek: 30
Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 39
Skąd: Krosno Odrzańskie
Wysłany: 2019-04-03, 11:04   

Zapisz
 
 
Basco
Gość
Wysłany: 2019-04-03, 16:06   

[quote="Domin"]Terminy ligowe są wyznaczone na żyletki, gdyż do zmiany warty nie doszło w przerwie wakacyjnej, a krótkiej, międzysezonowej. Nie możemy pozwolić, aby zabierano coraz więcej terminów, w których najczęściej odbywają się mecze. Forma cyklu zabiera kolejne terminy. Na turniej składający się z eliminacji i finału można przystać, ale na cykl stanowczo nie.

IME w STS już było i po sezonie zostało usunięte. Obawiam się, że tak może być i tym razem.

[quote="BascoGKS"]Znana też jest już częściowo lista startowa turnieju:
7. BascoGKS[/quote]

Ageroth, Zaba i Amber akurat ok, ale co tam robi twój nick? Na takiej zasadzie to może Kapi nominuje się od razu do finału IMP, bo jest organizatorem, a Sparta niech pojedzie z automatu w Grupie Mistrzowskiej LM z maksymalną ilością punktów, bo ja zarządzam LM :devil:

Ps. Jestem przeciwnikiem nagród (chyba, że symbolicznych) w turniejach oficjalnych. Zresztą jeśli tego typu zawody nie będą negocjowane wcześniej z Radą, a robione z taką samowolką, to nie będą za takowe przeze mnie uznawane.[/quote]
[b]
Zawody były ustalane z najwyższą instancją stsa - Ipaqiem, więc o żadnej samowolce nie ma mowy.

Żadnych terminów nikomu nie zabieram. Kto chce, to pojedzie w turnieju eliminacyjnym. Ustalony celowo na godzinę 21 aby spokojnie zdążyć na ewentualnie mecze ligowe o godzinie 22. Pierwotnie eliminacje miały być w tym tygodniu ale ze względu na MPPK i IMP są ustalone jednorazowo na poniedziałek.

Cykl turnieju złoży się z 4 rund i będzie ustawiony i wciśnięty odpowiednio w kalendarz.
Zresztą w imprezie weźmie udział tylko 5 zawodników Polskich (plus ewentualnie rezerwa). Jest to małe ziarenko w słoiku pełnej kawy. Myślę że docelowa piątka nie będzie miała problemu z zabieraniem jakichś terminów i jest w stanie pogodzić turniej z ligą, wystarczy odrobina chęci.

Nie rozumiem tego zjebanego jadu z twojej strony. Wiecznie szukania dziury w całym. Ja nikomu nie przeszkadzam a myślę że zrobiłem wiele dobrego dla gry od momentu mojego powrotu. Po za organizacją różnych turniejów czy Ligi Juniorów, reklamą gry po prostu pomogłem wielu nowym graczom i wytłumaczyłem o co chodzi, do tego udało mi się przywrócić do gry kilku chłopaków. A co do mojej dzikiej karty to w sumie kokos wszystko napisał i nie mam zamiaru tego komentować. Jedyne co powiem to podałeś chujowe przykłady.

A co do upadnięcia IME w STS, z pewnością upadło skoro startowali w niej sami Polacy bo nie potrafiliście się z GB dogadać, no ale to nie moja wina i się nie dziwie że to upadło. Po co komu kolejne Mistrzostwa Europy Świata Polski.


PS. Zapisy trwają do dzisiaj, do godz. 23:59, jutro podam dodatkowe informację.
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-03, 16:10   

Domin napisał/a
Terminy ligowe są wyznaczone na żyletki, gdyż do zmiany warty nie doszło w przerwie wakacyjnej, a krótkiej, międzysezonowej. Nie możemy pozwolić, aby zabierano coraz więcej terminów, w których najczęściej odbywają się mecze. Forma cyklu zabiera kolejne terminy. Na turniej składający się z eliminacji i finału można przystać, ale na cykl stanowczo nie.

IME w STS już było i po sezonie zostało usunięte. Obawiam się, że tak może być i tym razem.

BascoGKS napisał/a
Znana też jest już częściowo lista startowa turnieju:
7. BascoGKS


Ageroth, Zaba i Amber akurat ok, ale co tam robi twój nick? Na takiej zasadzie to może Kapi nominuje się od razu do finału IMP, bo jest organizatorem, a Sparta niech pojedzie z automatu w Grupie Mistrzowskiej LM z maksymalną ilością punktów, bo ja zarządzam LM :devil:

Ps. Jestem przeciwnikiem nagród (chyba, że symbolicznych) w turniejach oficjalnych. Zresztą jeśli tego typu zawody nie będą negocjowane wcześniej z Radą, a robione z taką samowolką, to nie będą za takowe przeze mnie uznawane.



Zawody były ustalane z najwyższą instancją stsa - Ipaqiem, więc o żadnej samowolce nie ma mowy.

Żadnych terminów nikomu nie zabieram. Kto chce, to pojedzie w turnieju eliminacyjnym. Ustalony celowo na godzinę 21 aby spokojnie zdążyć na ewentualnie mecze ligowe o godzinie 22. Pierwotnie eliminacje miały być w tym tygodniu ale ze względu na MPPK i IMP są ustalone jednorazowo na poniedziałek.

Cykl turnieju złoży się z 4 rund i będzie ustawiony i wciśnięty odpowiednio w kalendarz.
Zresztą w imprezie weźmie udział tylko 5 zawodników Polskich (plus ewentualnie rezerwa). Jest to małe ziarenko w słoiku pełnej kawy. Myślę że docelowa piątka nie będzie miała problemu z zabieraniem jakichś terminów i jest w stanie pogodzić turniej z ligą, wystarczy odrobina chęci.

Nie rozumiem tego zjebanego jadu z twojej strony. Wiecznie szukania dziury w całym. Ja nikomu nie przeszkadzam a myślę że zrobiłem wiele dobrego dla gry od momentu mojego powrotu. Po za organizacją różnych turniejów czy Ligi Juniorów, reklamą gry po prostu pomogłem wielu nowym graczom i wytłumaczyłem o co chodzi, do tego udało mi się przywrócić do gry kilku chłopaków. A co do mojej dzikiej karty to w sumie kokos wszystko napisał i nie mam zamiaru tego komentować. Jedyne co powiem to podałeś chujowe przykłady.

A co do upadnięcia IME w STS, z pewnością upadło skoro startowali w niej sami Polacy bo nie potrafiliście się z GB dogadać, no ale to nie moja wina i się nie dziwie że to upadło. Po co komu kolejne Mistrzostwa Europy Świata Polski.


PS. Zapisy trwają do dzisiaj, do godz. 23:59, jutro podam dodatkowe informację.
 
 
Beza 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2019-04-03, 16:38   

Zapisz
_________________
pozdro...
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2019-04-03, 17:21   

zapisz
 
 
Bucol 

Wychowanek klubu: FZG
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2452
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-04-03, 17:41   

Ej zapisz faken!
_________________
nie.
 
 
DaMiu 

Debiut w lidze: 24
Wiek: 27
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 12
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-04-03, 18:51   

Zapisz mnie, jeśli mogę :D
 
 
Daniek 

Wiek: 32
Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 3
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: 2019-04-03, 20:40   

Zapisz
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-06, 14:02   

BascoGKS napisał/a
Zawody były ustalane z najwyższą instancją stsa - Ipaqiem, więc o żadnej samowolce nie ma mowy.


Jakoś rozmawiałem z Kapim i jest on odmiennego zdania.

BascoGKS napisał/a
A co do upadnięcia IME w STS, z pewnością upadło skoro startowali w niej sami Polacy bo nie potrafiliście się z GB dogadać, no ale to nie moja wina i się nie dziwie że to upadło. Po co komu kolejne Mistrzostwa Europy Świata Polski.


Jeśli nie wiesz jak było to kolejny raz nie pierdol kocopołów. Co najmniej połowa na początku była zagraniczna.
 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-06, 21:33   

w poniedzialek sa te eliminacje? wiadomo juz co i jak?
_________________

 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-07, 05:27   

Przykro mi i wybaczcie za zamieszanie, chciałem zorganizować fajny turniej, poświęcić wiele czasu na to ale jak widać nie ma to większego sensu. Nie będę walczył z amebami. Turniej się nie odbędzie i zostaje odwołany. Poinformowałem właśnie o tym fakcie zagranicznych. Dla tych którzy chcieli wystartować, dzięki za chęci i przepraszam że to tak wyszło, ale cóż, z obecną radą STS nawet nie chce mi się podejmować jakiejkolwiek dyskusji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna