Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Valus
2012-11-08, 15:40
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2012-10-09, 22:19   Unia Leszno - Stal Rzeszów

[quote="Hawaiki"]1.Nick i drużyna składającego: Haszyszowy, Stal Rzeszów.

2.Dotyczy zawodów: Unia Leszno - Stal Rzeszów.

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: ???????/

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

http://hotfile.com/dl/175...szno.client.tsr

Jak widać na powtórce, oberwalem po mordzie potężnym lagonem. W czasie rzeczywistym, kiedy zaczynałem płodzić na serwerze niecenzuralny tekst, motur był w trawie! Następnie zwinąłem windę i wtedy usłyszawszy w głosniku pierdolnięcie, wróciłem na serwer by odprowadzić mojego bajka na parking. Sędzia PROsiak, nie znał w ogóle regulaminu i wykluczył mnie do końca zawodów, motywując to tym, że zrobiłem to specjalnie. :lol2: Domagam się anulowania kary i powtórzenia meczu, bo sędzia wypaczył wynik! Wnioskuje także o zakaz sędziowania dla PROsiaka - MaciasBDG do końca sezonu!!!
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-10-09, 22:28   Re: Unia Leszno - Stal Rzeszów

[quote="Haszyszowy"]
Hawaiki napisał/a
Sędzia PROsiak, nie znał w ogóle regulaminu


Art. 15

1. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu i wyklucza do końca zawodów zawodnika, który:
1. Zawraca i jedzie pod prąd.
2. Jest dublowany i przeszkadza innym zawodnikom w jezdzie

Art. 17

1. Za zawodnika wykluczonego do końca zawodów nie można wprowadzać zmian, natomiast Sędzia Techniczny jest zobowiązany do wpisania w programie wykluczenia zawodnika.


Pozdrawiam.
_________________

 
 
Gość

Wysłany: 2012-10-09, 22:32   Re: Unia Leszno - Stal Rzeszów

[quote="Vodecka"]
Haszyszowy napisał/a
Hawaiki napisał/a
Sędzia PROsiak, nie znał w ogóle regulaminu


Art. 15

1. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu i wyklucza do końca zawodów zawodnika, który:
1. Zawraca i jedzie pod prąd.
2. Jest dublowany i przeszkadza innym zawodnikom w jezdzie

Art. 17

1. Za zawodnika wykluczonego do końca zawodów nie można wprowadzać zmian, natomiast Sędzia Techniczny jest zobowiązany do wpisania w programie wykluczenia zawodnika.


Pozdrawiam.



OK, ale tutaj było zupałnie inaczej! Nic celowo nie zrobiłem, doskonale widać, że był lagon i kiedy zaczynałem płodzić tekst na serwerze, mój motor w czasie rzeczywstym znajdował się w trawie. Ukończywszy niecenzuralny tekst, zwinałem windę i wtedy usłyszałem uderzenie, natychmiast wszedłem na serwer i zjechałem! Nie było z mojej strony jazdy pod prąd, albo celowego przeszkadzania. Cała sytuacja wynikła z warunków panujących na serwerze.
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-10-10, 01:29   

Masz wszystkich za frajerów? Owszem miałeś zajebistego laga jednak potem wyraźnie widać jak po napisaniu specjalnie jedziesz pod bandę. Sam motorek tam nie pojechał. Zamiast przerosić za szczeniackie zachowanie to bezczelnie kłamiesz. Dobrze ,że sam na siebie protest złożyłeś , przynajmniej nikt inny nie będzie już tego musiał robić.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-10-10, 07:14   

Haszyszowy, oszczędź sobie. Nawet zawodnicy z Twojej drużyny mówią, że specjalnie to zrobiłeś. A druga sprawa nie zauważyłem nigdy przy lagu żeby motor sam ustawił się na torze idealnie na ścieżce, którą się jeździ a ty tak zrobiłeś. Perfidnie z premedytacją ustawiłeś motor na linii jazdy. Mam taką propozycje idz do piaskownicy pobaw się z innymi dziećmi i może nabierzesz trochę rozumu.

p.s składasz protest a nawet nie wiesz jakiego punktu regulaminu dotyczy :p
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-10-10, 12:26   

theGame napisał/a
Haszyszowy, oszczędź sobie. Nawet zawodnicy z Twojej drużyny mówią, że specjalnie to zrobiłeś. A druga sprawa nie zauważyłem nigdy przy lagu żeby motor sam ustawił się na torze idealnie na ścieżce, którą się jeździ a ty tak zrobiłeś. Perfidnie z premedytacją ustawiłeś motor na linii jazdy. Mam taką propozycje idz do piaskownicy pobaw się z innymi dziećmi i może nabierzesz trochę rozumu.

p.s składasz protest a nawet nie wiesz jakiego punktu regulaminu dotyczy :p


A Twój protest, jakiego punktu regulaminu dotyczył ?
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Gość

Wysłany: 2012-10-10, 17:58   

OK, następna sprawa. Po drugim biegu była zmiana serwera i próbe toru odbyliśmy na serwerze Hawaikiego, po czym zmienili znowu serwer i nie można było dokonać próby toru. Tak się bawić nie będziemy.

Kod
Masz wszystkich za frajerów? Owszem miałeś zajebistego laga jednak potem wyraźnie widać jak po napisaniu specjalnie jedziesz pod bandę. Sam motorek tam nie pojechał.


Po napisaniu tekstu na serwerze zwinąłem windę, a motor cały czas był na murawie przy krawężniku. Myślisz PROsiaku, żeby byłbym na tyle głupi, żeby jechać pod prąd i osłabiać drużynę? żadnego toru jazdy nie zmieniałem, skończcie wymyślać. Zobacz powtórkę z serwera i moja, to są dwie różne powtórki, u mnie w czasie rzeczywistym gra dostała zwiechy.
Dla mnie sprawa jest prosta - Całą sytuację sprowokował serwer, moja wina jest w tym, że zwinałem windę, ale robiłem to w przekonaniu, że motor jest w miejscu, w którym być powinien.
Gdyby odbała się próba toru, to nie byłoby mnie w tym biegu, bo nie uczesniczyłbym w meczu na takim serwerze!

Mecz do powtórki. Nie będą lizo-dupy mnie wykluczać za nic i jechać bez próby toru.
Ostatnio zmieniony przez Gość 2012-10-10, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-10-10, 18:15   

Haszyszowy, próba toru odbyła się na torze Maciasa więc co ty gadasz ? To, że akurat ty nie wbiłeś to nie znaczy, że nikt z twojej drużyny nie wbił. Próba się odbyła i nie próbuj szukać dziury w całym bo wasza drużyna przegrała. Ale pewnie najbardziej cię boli to, że przez swoje infantylne zachowanie nie mogłeś startować a sam byłeś sobie winien to pierwsze a drugie protest powinien złożyć I trener twojego zespolu (jak to mi też wypomniano :) ) a nie ty sam. Widocznie trener uważa, że wszystko bylo dobrze i on nie widzi problemu tylko ty czujesz się pokrzywdzony.
 
 
Gość

Wysłany: 2012-10-10, 18:21   

Próba toru odbywała się na serwerze Hawaikiego, tyle mi wiadomo, bo sam w niej uczestniczyłem, razem z RyH i sannajss. Były dwa próbne biegi i na swój pierwszy bieg wbijałem na IP Hawaikiego.
Jeżeli tak było jak piszesz, to pokaż to w logach, bo ja nawet nie zauważyłem, że jest zmiana serwera, takie było zamieszanie na Ircu. Były dwie próby toru - na Twoim serwerze i na Hawy, o trzeciej nic mi nie wiadomo. Poza tym, próbe toru goście dokonują w kolejności 1-4 - 5-8, z jakiej racji gospodarz dokonywał próby toru? :lol2:

Ja dbam sam o swoje interesy, bo w Rzeszowie jest klub luzo-dupów z podszywanym józefem.
I to jest prawdziwy dramat, że jakiś leszcz z Krosna zaczyna rządzić w ZKS STAL.
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-10-16, 15:42   

Nie chcę nic mówić, ale gdy jechałem w DPLM na Rawiczu (sezonu nie pamiętam)miałem podobną sytuację wkurwiłem się że w trawę wjechałem zminimalizowałem grę i obudziłem się na torze...
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-10-18, 00:15   

A tutaj link do powtórki tego biegu http://speedy.sh/c4x5J/20...szno.client.tsr

Ewidentnie widać, że specjalnie tam podjechał. Dadi tutaj na powtórce wyraźnie widać, że on tam świadomie podjechał :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna