Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
MOD STS 7 FINAL!
Autor Wiadomość
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-29, 12:05   MOD STS 7 FINAL!

Panowie, nie wiem co wam mam napisać, ale zacznę od podziękowań. Największe oczywiście dla DaDiego, bo to co zrobił przez 2 ostatnie tygodnie, to mistrzostwo świata. Grafiki orał jak opętany, nagrywał boty - ja nie wiem skąd ten chłopak wziął na to wszystko czas? (Przecież zrobienie takiej grafiki to kilka dni roboty:)

Dużo roboty zrobił też Rahim, poprawiając kilka torków, tworząc nowe (Choć Łódź nie znalazła się w modzie, to jednak tor miał potencjał, a zabrakło jedynie czasu aby go w pełni wykorzystać), do tego organizował zbiórki aby to wszystko przetestować.

Wielkie brawa dla Kowala bowiem na początku to on to ciągnął wszystko, testował, rozważał co można tu jeszcze poprawić a dodatkowo miał duży udział wraz z kolegami z Rawiczu przy dopieszczeniu właśnie ich torku.

Nie zapominam też o Zabie i zespołowi BW, bo dzięki nim właśnie dostajemy ostateczną wersję gry. Pojawili się nagle dosłownie na ostatniej prostej wprowadzając masę poprawek, testując wszystko mieli duży wpływ na grę.

Na koniec wskoczył do nas Peterovsky robiąc wielkie zamieszanie z motorkami, ale dzięki temu WIDAĆ, że grupa tworząca zrobiła coś NOWEGO i to nie odgrzewany kotlet, tylko całkiem nowy mod... MOD nr 7! Wiadomo, to żadna rewolucja, ale uważam, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty.

Jestem też wdzięczny pozostałej części osób testujących. Mieliście bardzo duży wpływ na wygląd gry, a każde wasze uwagi były cenne. Jest nas w tej grupie dużo a im nas więcej tym ciężej dojść do konsensusu, ale nam się mam nadzieję udało wypracować wspólnymi siłami kompromis.

Dobra to teraz link do naszego moda. Mam nadzieję, że nie mam już tam błędów (starałem się sprawdzić wszystko - dziś dosłownie 6 razy kompilowałem instalkę, bo gdzieś tam błąd przyuważyłem i nie mogłem go usunąć).

https://drive.google.com/file/d/0B9XBqB83BVV4RFZqMnhMZ2lTakk/edit?usp=sharing
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna