Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Praca moderatorów
Autor Wiadomość
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-03-28, 20:01   

_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-03-28, 20:54   

Zgadzam się z Andrzejem co do przepychanek.

Ps. Andrzeju to nie Ado namieszał w programach tylko Zdzisiu (to nie multi Ado).

Dajcie już sobie siana z tym tematem.
_________________
\o/
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-03-28, 22:27   

No widzisz Dave, taki tu syf na tym forum się zrobił, że statystyczny grajek się pogubi, kto z kim tu lody kręcił i kto ma ile multikont i jakie ;D Dobranoc 8)
_________________

 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-11, 11:06   

Witam.

Chciałbym spytać, co tu się do kuja dzieje? O co w tym wszystkim chodzi?
Codziennie na forum przewija się stado moderatorów i nikt nie zauważył? Sami zainteresowani też nie zauważyli?



Każdy normalny użytkownik tego forum, który nie posiada żadnej rangi, nie zdąży nawet wcisnąć ENTER kiedy przeklnie a już ma warna wklejonego od któregoś z modów. W tym przypadku widzę, że chłopaki robią sobie z nas wszystkich jaja. Dziwicie się później, że ludzie robią naloty na radę, że moderatorom zarzuca się kolesiostwo? Że w temacie pytania do rady codziennie idzie ostra napinka? No nie ma się co dziwić w zasadzie, bo to chyba jest doskonały przykład tego wszystkiego. Nigdy nic nie miałem to pracy rady, moderatorów i osób pomagających prowadzić to wszystko, jednak wczorajszy dzień dał mi trochę do zrozumienia. Mam w :ass: że zaraz będę miał nawrzucane, że podpieprzyłem kogoś. Trudno. Albo bawimy się wszyscy na równych zasadach, albo są równi i równiejsi. Pan Domin i Pan Boom, chyba za bardzo czują się pewnie w tym burdelu i chyba są już w nim za długo. Domin. Może masz za mało roboty? Rada, GP, Moderatorzy. Nie za mało tego? Proszę mi teraz nie pisać, że nikt nie widział ich wpisów bo się tylko ośmieszy. Minęło prawie 20 godzin a w/w Panowie nie mieli jaj żeby wkleić sobie samemu warna (co niejednokrotnie robiłem w takich sytuacjach). Wyrąbane mam na te 2 warny, które i tak niczego nie zmienią, ale chciałbym pokazać jak to wszystko tutaj funkcjonuje. Albo likwidujemy przekleństwa na całym forum i sb, albo utrzymujemy i działamy wszyscy na tych samych zasadach niezależnie od kolorku czy stażu tej gry. Pozdrawiam i czekam na hejty.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-11, 12:24   

W ogóle ta cała cenzura to bzdura jest. Bo i tak każdy na co dzień, co drugie słowo używa przekleństw, a na sb jest to zabronione. ;d Nie wiem po co i na co to komu, tylko później niepotrzebne warny lecą.
Ale masz rację Adryss, skoro już jest narzucona cała cenzura i przestrzeganie tej kultury, to na pewno powinno być wszystko karane warnem. A tym bardziej nie powinni robić tego moderatorzy, którzy "świecą przykładem" dla innych, szczególnie nowych graczy. :wink:
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-11, 13:19   

Domin wyraził swoje zdanie, obraził kogoś, kogo nie ma na tym forum, nie rozumiem tego rozżalenia? To co ja z kolei napisałem to był taki żart. Jakbyśmy mieli się tak czepiać, to ZiGi by miał ciągle bana na forum.

Napisz wprost, że żal Ci tego, iż nie jesteś już moderatorem, a odstąpię Ci swoje miejsce.

PS. W takim razie Twoje zamknij jape i Widewolfa głupi Kozioł też należy ukarać?
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-11, 13:47   

Boom napisał/a
Domin wyraził swoje zdanie, obraził kogoś, kogo nie ma na tym forum, nie rozumiem tego rozżalenia? To co ja z kolei napisałem to był taki żart.


Przekleństwo jest przekleństwem, niezależnie od tego, w jakiej formie zostaje użyte. Jak najbardziej popieram tutaj Adryssa. Ty mówisz, że to żart, a wchodzi nowy gracz i nie wiem, czy znacie się z Kozłem, czy też nie. Osobiście uważam, że zakaz przekleństw na sb jest troszkę zbyt rygorystyczne i o ile nie obrażają przekleństwa innych powinny być dostępne na sb (w postach na forum nie !!), ale skoro już jest odgórnie zarządzone, że nie przeklinamy na forum, to nie powinno być wyjątków.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-11, 14:43   

Boom napisał/a
Napisz wprost, że żal Ci tego, iż nie jesteś już moderatorem, a odstąpię Ci swoje miejsce.

PS. W takim razie Twoje zamknij jape i Widewolfa głupi Kozioł też należy ukarać?


Nie ośmieszaj się chłopie i nie pal głupa teraz przy wszystkich. Dobrze wiesz o co mi chodzi a to, że nie jestem moderatorem jakoś nie spędza mi snu z powiek. Mam ważniejsze sprawy niż siedzenie na forum i dawanie warna za wszystko co popadnie. Mówisz, że mam żal o to, że nie jestem moderatorem? Ja w przeciwieństwie do tego nie dążę do tego, aby zabrano Ci moderatora (tak jak Ty mi) :wink: . Chcę tylko, abyście przyjęli to jak faceci na klate, dali sobie po warnie i wiedzieli, że nie jesteście nietykalni na tym forum. Jest godzina 14:50 a ja w dalszym ciągu nie widzę, aby Domin i Boom otrzymali warna.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-11, 15:41   

Żaden z obecnych moderatorów nigdy nie dawał warnów za słowa typu: "zajebiście", "cwel", "frajer". Ja tych słów nie uznaję jako wulgaryzmy, a jako mowę potoczną, bądź kolokwializmy. Bardziej chodzi o słowa związane z "paniami" czy narządami rozrodczymi. Oczywiście jeżeli ktoś napisałby np. "Kozioł cwelu" to dostałby warna. W pełni zgadzam się z Boomem. Słowo, że ktoś ma "japę" może być obrazą dla drugiego użytkownika, więc szkoda, że nie domagasz się "sprawiedliwości" również w swoim przypadku.


Boom napisał/a
Domin wyraził swoje zdanie, obraził kogoś, kogo nie ma na tym forum, nie rozumiem tego rozżalenia? To co ja z kolei napisałem to był taki żart. Jakbyśmy mieli się tak czepiać, to ZiGi by miał ciągle bana na forum.

PS. W takim razie Twoje zamknij jape i Widewolfa głupi Kozioł też należy ukarać?
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-11, 16:34   

Jak widać żaden moderator, który to przeczytał, nie dopatrzył się przewinienia, ponieważ nie otrzymaliśmy jeszcze warnów. Warna za to sobie nie przyznam, bo nie uważam, że powinienem. Jeżeli któryś tak uzna to przyzna i tyle.

Adryss napisał/a
Ja w przeciwieństwie do tego nie dążę do tego, aby zabrano Ci moderatora (tak jak Ty mi)

Co?


PS. Domin bądź facetem i przyznaj sobie warna.. :crazy:
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-10-11, 17:11   

Nie kminie, ja kiedyś za "kurwa" dostałem, ale już "cwel", "frajer" czy "suka" to nie wulgaryzm? :D Jakaś dziwna klasyfikacja bluzgów powstała tutaj. :D
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-11, 19:56   

Ja dostałem warna za coś takiego jak Boom a on nie dostał, zatem domagam się o warna dla Booma albo ściągnięcie mojego :) ja też pisałem w formie żartu :)

dziękuję za uwagę :)
 
 
Chomyk 


Wychowanek klubu: BPS
Debiut w lidze: 15
Wiek: 30
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 89
Skąd: WScHowa
Wysłany: 2014-10-11, 20:01   

Boom napisał/a
Domin wyraził swoje zdanie, obraził kogoś, kogo nie ma na tym forum


A i za to nie należy się ban? Skoro tak proszę mi zdjąć bana, bo ja na sb napisałem, że "przyjebał" (Bianchi) i to był powód do warna, mimo ,że NIKOGO nie obraziłem, a on obraził, bo cwel jest obrazą (Wiki: "Cwel, cwer, poszkodowany – obraźliwe pojęcie używane w gwarze więziennej, degradujące określenie osoby zmuszanej w więzieniach do odbywania stosunków seksualnych z innymi współwięźniami.").
Także widzę na forum i w grze kolesiostwo (bardzo to widać w LM), które negatywnie rzutuje na funkcjonowanie nie tylko forum ale i całej ligi. Bo gdy są równi i równiejsi to nie zachęca to nikogo.
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-10-11, 20:33   

https://www.youtube.com/watch?v=LzKutkE-1zo

Jeden lepszy od drugiego :devil:
 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-10-11, 23:22   

Koniec tematu!

Decyzją innych moderatorów Boom i Domin dostają warna.
Popieram to Ja i Pajter.
Wiec ten temat uważam za zamkniety.
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-12, 09:44   

Callier a Adryss to święty jest? Kilka linijek niżej też użył wulgaryzmu w zdaniu a jakoś warna na jego koncie nie widać.
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-12, 13:04   

Skrzypek napisał/a
Callier a Adryss to święty jest? Kilka linijek niżej też użył wulgaryzmu w zdaniu a jakoś warna na jego koncie nie widać.


No jeżeli słowo "japa" jest wulgaryzmem no to pozdrawiam Cie serdecznie.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-12, 14:20   

Ale skoro tworzone są takie paradoksy, że Boom za swój wpis dostaje warna, to tym bardziej to kwalifikuje się na ostrzeżenie, gdyż można to potraktować jako słowo obraźliwe.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-12, 15:13   

Ale zdanie "zamknij japę i wlep warna temu i temu już jest obraźliwe" i same w sobie słowo japa również jest obrazą.

Słowo Japa to synonim słowa morda a słowo morda należy już do wulgaryzmów. Podobnie jest również, ze słowem "cwel", tak więc "zamknij japę" przynajmniej dla mnie ma taką samą wartość jak słowo cwel. Obaj zasłużyliście z Dominem na warna i tyle.
 
 
MadziaŁ 

Wiek: 30
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 115
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-10-12, 15:33   

ale wy jesteście wszyscy pojebani :rotfl:


/Domin: Wiem, dlatego dostajesz warna :D
Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-10-12, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-12, 17:45   

Proponuję więc aby może całkowicie zdjąć tą chorą cenzurę na forum i sb. W większości jesteśmy dorosłymi ludźmi i codziennie używamy kilkadziesiąt przekleństw i nie rozumiem, czemu mielibyśmy uważać w tym miejscu na słowa. Nawet dzieci, które mają po 10-12 lat w swoim towarzystwie przeklinają więc to chyba jest dla każdego chleb powszedni. Nie będzie żadnych niedomówień, kłótni, kolesiostwa itp.
Nowym użytkownikom też raczej nie będzie przeszkadzać, że ktoś na sb wypisuje słowa, które są wulgaryzmami bo w dzisiejszych czasach nawet w sklepie można się ładnie nasłuchać.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Chomyk 


Wychowanek klubu: BPS
Debiut w lidze: 15
Wiek: 30
Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 89
Skąd: WScHowa
Wysłany: 2014-10-12, 17:53   

Już to widzę, jak "kolorowi" na tym forum tak bardzo bronią innego użytkownika. Gdyby to tyczyło się przykładowo mnie, ścigali by się, kto pierwszy warna wlepi, a nie jeszcze bronili winowajce i szukali w koło innych winnych, byle by usprawiedliwić swojego ;) Bananowa republika STS ;)
@up, zdjąć wulgaryzmy ok, ale jeśli ktoś zostanie obrażony, warn się należy.
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-12, 20:27   

Panowie, stwórzcie listę "zakazanych" słów i wklejcie w jakiś temat na forum jeśli chcecie nadal trzymać komunę na forum :D
 
 
Gabriell 


Wychowanek klubu: ŻKS Ostrovia Ostrów
Debiut w lidze: 12
Wiek: 30
Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 341
Skąd: Ostrów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-12, 21:27   

Adryss napisał/a
Proponuję więc aby może całkowicie zdjąć tą chorą cenzurę na forum i sb. W większości jesteśmy dorosłymi ludźmi i codziennie używamy kilkadziesiąt przekleństw i nie rozumiem, czemu mielibyśmy uważać w tym miejscu na słowa. Nawet dzieci, które mają po 10-12 lat w swoim towarzystwie przeklinają więc to chyba jest dla każdego chleb powszedni. Nie będzie żadnych niedomówień, kłótni, kolesiostwa itp.
Nowym użytkownikom też raczej nie będzie przeszkadzać, że ktoś na sb wypisuje słowa, które są wulgaryzmami bo w dzisiejszych czasach nawet w sklepie można się ładnie nasłuchać.


To, że Tobie brakuje kultury i przeklinasz kilkanaście razy na minutę nie znaczy że każdy tak ma. Przykładowo mi nie zdarza się przeklinać i strasznie obraża mnie jak ktoś przeklina w moim towarzystwie, uważam to za braki w wychowaniu.

P.S: Ahahahahahahahahahahahaha :D Derby dla Polonii!
_________________
'13 - SH2 - 1,822 (II liga)
'14 - SLT - 2,165 (II liga)
'15 - SLT - 2,243 (I liga)
'16 - SLT - 2,109 (I liga)
 
 
Pajter 


Wychowanek klubu: Lunar Racing
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1606
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-10-12, 23:00   

Ja tam klnę jak szewc na co dzień, a zakaz wprowadziłem ,bo uważam, że trochę kultury przyda się na tym forum. Wiadomo, że jak ktoś napiszę cytuję: "stul jape" i teraz zastanawianie się czy to jest obraźliwe, przekleństwo, czy coś innego to już lekka przesada.... Wy tutaj filozofujecie za dużo... Najlepiej musiałbym jeszcze Wam napisać słownik wyrazów wulgarnych i w jakich kontekstach niektóre wyrazy są obraźliwe, a kiedy nie są.... No ludzie... Jeśli mod ma według regulaminu prawo do interpretacji własnej, więc wiadomo, że zdania co do niektórych kwestii będą bardzo różne. Być może tak rygorystyczna cenzura jest błędem, bo takich dyskusji jak ta nie powinno być. Wiadomo, że ktoś czasem z emocji ma ochotę napisać coś w stylu:"ale zjebał" i tak dalej. Zastanowię się nad tym, czy dopuścić takie zachowania, bo też prawda jest taka, że my jesteśmy ludźmi, którzy chcą pograć w gierkę, a nie profesorami, którym się nie godzi napisać: "stul jape". Dla mnie jeśli coś kogoś pośrednio bądź bezpośrednio nie obraża jest do zaakceptowania i chyba w tą stronę z tym pójdziemy. Tylko obawiam się tego, że i tak nie zadowolimy wszystkich, bo ktoś kiedyś przyjdzie do mnie na GG i powie, że słowo "pomidor" go obraża....
_________________
Nie upadek czyni człowieka przegranym lecz niechęć powstania.
STS jest zabawą, ale nikt nie lubi przegrywać ;)

Sezon po Sezonie:

04: Lunar Racing
05: ICU Riders
06: Racing Dream Team
07: Black Widow
08: Młodzi Gniewni Team
09: DwR Team
10: DwR Team
11: DwR Team
12: ---
13: Oszukani Renciści
14: Oszukani Renciści/Kaskaderzy Apokalipsy II
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna