Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Speedwayfan
2014-10-29, 11:37
POLONIA PIŁA - START GNIEZNO
Autor Wiadomość
ZielaQ 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 531
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-10-28, 23:52   POLONIA PIŁA - START GNIEZNO

1.Nick i drużyna składającego: ZielaQ, Polonia Piła

2.Dotyczy zawodów: 7, 8 kolejka Ligi maist Start Gniezno-Polonia Piła, Polonia Piła-Start Gniezno

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 9 pkt. 2, Art. 21 pkt. 2

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja): Na dzień 28.10.14 zostały ustalone dwa mecze ligi miast pomiędzy
Polonią Piła i Startem Gniezno. Pierwszy mecz miał się odbyć w Gnieźnie o godz 21:00. Do pierwszego meczu zespół Startu miał 5 zawodników,
lecz nie mieli dostępu do programu zawodów(nie było trener ani drugiego trenera).
Po odczekaniu 25 minut zespół z Gniezna stwierdził, że nie ma sensu dalsze czekanie i opuścili kanał irc. Drugi mecz miał się odbyć
o godzinie 22:00, ale na ten mecz zawodnicy z Gniezna w ogóle się nie stawili.

4.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Przyznanie dwóch walkowerów dla zespołu Polonia Piła.

 
 
Pajter 


Wychowanek klubu: Lunar Racing
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 1606
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-10-29, 00:07   

Bez sensu ten protest, fakt, że nie stawiliśmy się na drugim meczu, ale skoro w rozumieniu zawodników nie było dostępu do programu to nie było na czym jechać. Też marne starania ze strony gości, bo wiadomo, że jak nie ma trenerów to się piszę do osoby funkcyjnej (Kozioł, Speedwayfan), więc tutaj była chęć tylko i wyłącznie zgarnięcia łatwych punktów i tyle, więc trener Piły ma czego chciał i niech się cieszy.... Skoro to ma być w ten sposób załatwiane to nic tylko przyklasnąć. Ja tutaj żadnej informacji ze strony gości ani chęci, że skoro nie ma programu na mecz Start-Piła to pojedźmy najpierw Piła-Start, bo są trenerzy Piły nie widzę, wystarczyło pomyśleć i chcieć, ale lepsze punkty przy stoliku niż chęć pogrania w grę, bo za te punkty przecież jest później tyle nagród.... Bez komentarza dla takiej szmaciarskiej postawy...
_________________
Nie upadek czyni człowieka przegranym lecz niechęć powstania.
STS jest zabawą, ale nikt nie lubi przegrywać ;)

Sezon po Sezonie:

04: Lunar Racing
05: ICU Riders
06: Racing Dream Team
07: Black Widow
08: Młodzi Gniewni Team
09: DwR Team
10: DwR Team
11: DwR Team
12: ---
13: Oszukani Renciści
14: Oszukani Renciści/Kaskaderzy Apokalipsy II
 
 
ZielaQ 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 531
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-10-29, 00:26   

Nic tu nie będę pisać od siebie więcej.. Fakt jest taki że drugi mecz zlaliście ciepłym moczem także na przyszłość prosił bym więcej myśleć :wink: . Stolik nie stolik ale może przez to czegoś się nauczysz.
Ps. Temat śmiało można zamknąć aby nie było niepotrzebnego spamu.
 
 
visto 

Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 06
Wiek: 30
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 540
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-29, 00:48   

Moim zdaniem 1 mecz do powtórki. Postaralibyście się, to napisalibyście do mnie o hasło, lub innego Radnego żeby Was nakierował. Poza tym można było pokombinować i poszukać alternatywnego programu. Co jakby np. nasze serwery padły?

2 mecz jasna sytuacja. 40-0 dla Piły...

I ostrzeżenie dla trenerów Gniezna.
_________________
06 - WC
07 - KMO
08 - KS
09 - TSCR
10 - [b]DwR[b]/GGT
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-29, 09:23   

A od czego jest bot buleta i programy sparingowe? Na spokojnie na jego programie można było pewnie pojechać i mecz potem przepisać do programu.
 
 
ZielaQ 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 531
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-10-29, 10:59   

visto napisał/a
Moim zdaniem 1 mecz do powtórki. Postaralibyście się, to napisalibyście do mnie o hasło, lub innego Radnego żeby Was nakierował. Poza tym można było pokombinować i poszukać alternatywnego programu. Co jakby np. nasze serwery padły?


Była rozmowa z Amberem i on dokładnie wszystko wie jak temat przebiegał. Nikt tu nie siedział z założonymi rękami, były rozmowy z nim.. Pisane było do Valusia, Speedego ale żadnego z nich nie było.

Skrzypek napisał/a
A od czego jest bot buleta i programy sparingowe? Na spokojnie na jego programie można było pewnie pojechać i mecz potem przepisać do programu.


Pierw trzeba mieć minimum pięć osób do rozegrania meczu ze strony Gniezna. Bo w owym czasie tylko czterech było na mIRCu.


Ps. To nie jest moja sprawa że Gniezno ustala mecze a później wychodzi z tego jeden wielki kwas.. Z całym szacunkiem ale tu nie jest Piła winna :D



Pajter napisał/a
Bez komentarza dla takiej szmaciarskiej postawy...


Jeśli chodzi Ci o taką postawę i zaczynasz tak się bawić to zapraszam:
21 października 2014 napisałeś o meczu po czym odpisałeś mi dopiero 28 października 2014 o godzinie 24:00 czy jedziemy mecz na gwałt.


Po jaką cholerę ustalałeś na ostatnią chwile mecz? Pisałem że możemy przełożyć ale ty nalegałeś po czym zlałeś sobie ciepłym moczem. Śmiać to mi się chce z postawy twojej osoby :crazy:
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-29, 11:35   

Visto, z radnych dostęp do haseł programowych czy tam edycji programów to masz tylko Ty, także w sumie nie wiem czy się z Tobą kontaktowali, ale oprócz Ciebie, Valusa i trenerów gospodarzy dostępu do programów nie ma nikt.

Temat zamykam, Komisja wyda werdykt jak coś zdecyduje.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna