Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bullet
2015-10-14, 07:10
Stal Rzeszów - Kolejarz Opole
Autor Wiadomość
Szmitek 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1317
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-10-13, 22:59   Stal Rzeszów - Kolejarz Opole

1. Nick i drużyna składającego: Szmitek (Kolejarz Opole)

2. Dotyczy zawodów: 1 liga LM 6 runda Stal Rzeszów - Kolejarz Opole

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 13
1. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
Trener jednej z drużyn nie zgadza się z decyzją Sędziego Głównego i wnioskuje o powtórkę na potrzeby składanego przez niego protestu (w program zostaje wpisana kolejność uznana przez Sędziego Głównego).

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja): W biegu 3 według zawodnika kyniek24, który był sędzią meczu jeden z naszych zawodników (Sekta) posiadał nieaktualna wersję modu, o czym miałoby świadczyć fakt, że podczas startu na torze Rzeszowlm1 pobierał on tor. Sędzia uznał również, że zaistniały fakt wpłynął na złe ustawianie pola w tym biegu i zawodnik został wykluczony. Nie zgodziłem się z decyzją sędziego, gdyż jeszcze przed meczem trenowaliśmy i zawodnik nie miał żadnych problemów z wersją moda, co więcej bez żadnych problemów objechał próbę toru. Powołując się na Art. 13 poprosiłem o dopuszczenie zawodnika do startu będąc przekonanym, że posiada aktualną wersję moda, gdyż zarówno w lidze oficjalnej, zawodach oficjalnych, jak i LM do tej pory nie posiadał problemów. Zawodnicy z Rzeszowa w ostentacyjny sposób zademonstrowali swoje niezadowolenie i postanowili nadal puszczać biegi! Odmówiłem jazdy do momentu nie powtórzenia 3 startu, by wymóc regulaminowy zapis, ale to nic nie dało. Co więcej zawodnicy Rzeszowa w trakcie meczu w związku z problemem ze swoim torem (nie można było ustalić wolnego 1 pola) w sposób nieregulaminowy puszczali w kolejnych biegach zawodników od krawężnika. Do takiej sytuacji doszło między innymi w biegu dziewiątym oraz zmieniali tor z Rzeszówlm na Rzeszów. W w/w biegu dziewiątym również doszło do sytuacji jak w biegu 3 i bot nie chciał ustawić zawodnikom startu z 1 polem wolnym. Do podobnej sytuacji doszło w biegu 13
Wielokrotnie proponowałem ponowne rozpoczęcie od 3 biegu ale spotkało się to z dezaprobatą, tak jak propozycja ustalenia nowego terminu i rozegrania meczu na zdrowych zasadach.

https://www.sendspace.com/file/0owxgf
O logi z serwera proszę pisać do sędziego

5. Tak więc wnioskuję o przyznanie walkowera na korzyść Kolejarza Opole w związku z odrzuceniem propozycji ponownego rozegrania spotkania, bądź jego powtórzeniu w obecności radnych, ukaranie zawodnika kyniek24 zakazem sędziowania do końca sezonu, jak i ukaranie zawodnika o nicku Kevin zakazem startów w rewanżowym spotkaniu przeciwko Opolskiemu Kolejarzowi, gdyż sądząc po jego reakcjach miał on znaczny wpływ na decyzję sędziego. [/code]
_________________

Ostatnio zmieniony przez Szmitek 2015-10-13, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2015-10-13, 23:14   

Zmienili RzeszówLM na Rzeszów z LO ? Oni wiedzą że te tory się różnią tak :crazy: ?
_________________

 
 
kryniek24 

Wiek: 44
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-13, 23:15   

Message: Balonik ready for race.
Message: dziadekbandzol2 ready for race.
Message: <Balonik>
Message: <dziadekbandzol2> /
Message: <Sekta> sciaga mi xd
Message: <Balonik> ..
Message: <Balonik> moda nie masz czy co xd
Message: <Server admin> korwa to jest lm1
Message: <Server admin> chyba tak
Message: <Sekta> no kurwa nie wiem
Message: Sending files finished.
Message: <Balonik> sciagales moda na ten sezon? ;p
Message: Sekta ready for race.
Tyle w temacie, zawodnik który niema aktualnego moda jest wykluczony, a ja nie mówiłem że nie może jechać w innych biegach.

Do reszty co tam piszesz jakieś poematy to regulaminowo czekałem na wykluczenia, po trzecie w trakcie trwania meczu to już nie moja wina co wy tam macie po wgrywane, ani za błędy bota nie odpowiadam, ale moda mu pobierało i został wykluczony, po co się tak ciskasz jak to jest dowód że moda niemiał z tego sezonu.
Ostatnio zmieniony przez kryniek24 2015-10-13, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Papa 


Wychowanek klubu: Szpryca Złotych Szyszek
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-13, 23:18   

Z tego co sie orientuje Szmitek to trenowaliscie na RzeszówLM to prawidlowo mu dzialalo ale juz jak doszlo do wyscigu w 3 zawodnikow na RzeszówLM1 pobierał mu sie mod :) wiec cos jest nie tak :) wyzej masz rozmowe ktora ci wyslal kryniek, po drugie nie bylo zadnej zmiany torów z RzeszowLm na rzeszow zwykly wiec nie wiem dlaczego sie wypowiadasz na ten temat :)
_________________
Liga Polska :
13 - Miotacze Chomików Dżungarskich - 1,542
14 - Schemat Ideowy Gwoździa - 1,867
15 - Królowie Speedwaya - 2,077
16 - Szybkie Pingwiny - 1,702
17 - Biting Lizards - 2,286

Liga Miast :
13 - Stal Rzeszów - 1,704 (1liga)
14 - Stal II Rzeszów - 2,079 (1liga)
15 - Stal Rzeszów - 1,731 (Eliga)
16 - Stal Rzeszów - 1,761 (Eliga)
17 - Stal Rzeszów - 2,491 (1liga)
Ostatnio zmieniony przez Papa 2015-10-13, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sekta 

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 34
Skąd: Opole / Gogolin
Wysłany: 2015-10-13, 23:18   

no to ściągnęło mi tor w parę sekund, a skąd później te same problemy już bez mojego udziału bo nie rozumiem?
 
 
kevin 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-13, 23:23   

Ciekaw jestem, czy jeśli którakolwiek z pozwanych osób(tj. kryniek24 oraz kevin) okaże się niewinna w tej sprawie, to czy trenera drużyny Opolskiej spotka jakakolwiek kara za takie a nie inne decyzje w trakcie meczu?
Który punkt regulaminu informuje o tym, że trener może wycofać drużynę z zawodów w trakcie ich trwania?

Z opisu wynika,że zachowywałem się kolejno: :arrow: :crazy: :devil: :twisted:

Pozdrawiam NORMALNYCH, czyli "gości z jajami", którzy dojechali do końca meczu.


Ageroth napisał/a
Zmienili RzeszówLM na Rzeszów z LO ? Oni wiedzą że te tory się różnią tak :crazy: ?

Omyłkowo w jednym z biegów wybrano tor Rzeszów zamiast RzeszówLM, co zauważył sędzia i od razu przerwał bieg.
Jak ktoś nie zna tematu niech się nie wypowiada.
Ostatnio zmieniony przez kevin 2015-10-13, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Papa 


Wychowanek klubu: Szpryca Złotych Szyszek
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-13, 23:24   

No to według regulaminu jak ściągało ci tor powinieneś być słusznie wykluczony z tego wyścigu :) wiec kryniek postąpił słusznie poczytaj regulamin jest tam taki punkt który mówi ze jak nie masz moda jesteś wykluczony z danego wyścigu :) a ze Szmitek uwziął się i przekornie pisał zebyscie nie jechali w biegach następnych to już nie nasz problem :) Jakos 2 trener Kolejarza Opole Ppysio nie miał problemu z tym zeby dokonczyc mecz a reszta jakos miała :)
_________________
Liga Polska :
13 - Miotacze Chomików Dżungarskich - 1,542
14 - Schemat Ideowy Gwoździa - 1,867
15 - Królowie Speedwaya - 2,077
16 - Szybkie Pingwiny - 1,702
17 - Biting Lizards - 2,286

Liga Miast :
13 - Stal Rzeszów - 1,704 (1liga)
14 - Stal II Rzeszów - 2,079 (1liga)
15 - Stal Rzeszów - 1,731 (Eliga)
16 - Stal Rzeszów - 1,761 (Eliga)
17 - Stal Rzeszów - 2,491 (1liga)
 
 
Szmitek 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1317
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-10-13, 23:59   

Edit.

5. Tak więc wnioskuję o przyznanie walkowera na korzyść Kolejarza Opole w związku z odrzuceniem propozycji ponownego rozegrania spotkania, bądź jego powtórzeniu w obecności radnych w wyniku nieregulaminowych, stronniczych decyzji sędziego, które bezpośrednio wpłynęły zarówno na wynik jak i przebieg meczu, ukaranie zawodnika kyniek24 zakazem sędziowania do końca sezonu, jak i ukaranie zawodnika o nicku Kevin zakazem startów w rewanżowym spotkaniu przeciwko Opolskiemu Kolejarzowi, gdyż sądząc po jego reakcjach miał on znaczny wpływ na decyzję sędziego.

P.S. To nie zmienia faktu, że masz obowiązek puścić bieg jeśli trener zgłasza się do Ciebie z taką prośbą (wątpliwością) nawet jeśli potem byłby nie rozliczony i pozostałaby twoja decyzja. Postąpiłeś nieregulaminowo i wypatrzyłeś swoją decyzją wynik spotkania. Jechaliście na siłę żeby wygrać naginając regulamin na swoją stronę, to nie jest zdrowa rywalizacja. W biegu 9 jechaliście na Rzeszowlm z przesunięciem, jak za dawnych lat i pragnę zauważyć, że gdyby tak został rozegrany 3 bieg to byłby on rozegrany regulaminowo z udziałem 3 zawodników. W 15 biegów naciągaliście regulamin w każdą możliwą stronę na swoją korzyść. Mecz był istoty bo spotkały się 2 zespoły, które mogą walczyć o Eligę. Jeżeli takie żonglowanie regulaminem jest dopuszczalne to gratuluje bo będziemy mieli STS'ową Ostrovię. Mam nadzieję że Rada zdrowo podejdzie do sprawy, dopatrzy się naruszeń i mimo wszystko objedziemy mecz jeszcze raz, ale tym razem na zdrowych zasadach, bez obelg i z chłodną głową, a o wyniku zdecyduje zdrowa rywalizacja na torze.
_________________

 
 
kryniek24 

Wiek: 44
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-14, 00:18   

Art. 14
1. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu i wyklucza zawodnika, który nie wystartuje spod taśmy z
powodu rozłączenia z serwerem lub z własnej woli do momentu, gdy pozostali zawodnicy rozpoczną
drugie okrążenie.
2. Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu i wyklucza do końca zawodów zawodnika, który próbuje
startować na nieaktualnej lub zmodyfikowanej wersji gry.

Wnioskuje o ukaranie Szmitka za nieznajomość regulaminu, próbę usilnego wyegzekwowania od sędziego głównego postępowania niezgodnie z regulaminem, sabotowania meczu, a my naprawdę mogliśmy się dogadać i wcale usilnie nie chciałem wygrywać meczu przez wykluczanie do końca zawodów. Eh co za ludzie. :shock: .
 
 
kryniek24 

Wiek: 44
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 119
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-10-14, 00:22   

Szmitek pogrążasz się coraz bardziej, bo ja pytałem na serwerach czy jedziemy w taki sposób i każdy wyrażał zgodę, wszystko jest w logach także nie koloryzuj i się nie udręczaj że sam sobie wszystko organizowałem i naciągałem jak się da :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna