Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Never Die.
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-16, 23:48   Never Die.

Protest:

Nick i drużyna składających: Domin, Kaskaderzy Apokalipsy oraz Michucentrum, Szpryca Złotych Szyszek

Dotyczy zawodów: I Liga Oficjalna

Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 35 pkt 4: "Trener który ukrywa 'multikonto' w swojej drużynie podlega bezwzględnej karze zakazu startów na 12 kolejek ligowych, a jego zespół zostaje wykluczony z rozgrywek, w tym przypadku stosuje się Art. 35 pkt. 3."
Art. 35 pkt 3: "W przypadku wykluczenia drużyny w trakcie sezonu wszystkie wyniki zostają zweryfikowane na 40:0 na niekorzyść drużyny wykluczonej."

Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Znana sprawa, w konsekwencji której Norbas oraz Franky otrzymali zakaz startów w lidze na obecny i najbliższy sezon. Davis, trener ND, w meczu przeciwko Szprycy Złotych Szyszek oraz Kaskaderom Apokalipsy ukrywał to, że Norbas jechał z konta Franky'iego, co traktowane jest jako multikonto i co potwierdzał i przyznawał wielokrotnie kiedy sprawa wyszła na jaw, chociażby tutaj: http://www.stspl.eu/forum...p=210848#210848

W związku z naruszeniem Regulaminu wnosimy o:
... wejście w życie Art. 35 pkt 3 i 4 w Regulaminie, czyli wykluczenie Never Die z rozgrywek I Ligi Oficjalnej oraz wydłużenie zakazu startów dla trenera ND, Davisa do 12 kolejek. Wnosimy także o głębsze przyjrzenie się zawodnikowi o nicku Gavcan.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2013-04-16, 23:59   

Jestem za brzydko powiem wyjebaniem ND z rozgrywek , KA poszło na rękę tej drużynie i nie chciało ich za machlojki dobijać , w dowód wdzięczności dostali protest. Widocznie trener Davis( zjechany jak sandały mojrzesza :D ) kompletnie nie rozumie powagi sytuacji i dalej czyni sobie jaja jakby nic sie nie stało. Uważam że takie zachowania i takie szopki powinny być bezwarunkowo eliminowane z tej ligi stąd SZS popiera protest KA. Żegnam ozięble.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-17, 00:07   

Michu, mi nie chodzi o ten ich protest, bo był słuszny, a o zachowanie ich wobec nas i brak jakiegokolwiek szacunku czy wdzięczności za to, że tylko dzięki naszej dobrej woli nie dostali walkowera i -1pkt-u na obecny i przyszły sezon. Na frajerstwo wobec nas sobie nie pozwolę... Jeżeli dłużej będziemy akceptowali takie działania to na pewno nie wpłynie to dobrze na wspólnotę STS-a. Czas zrobić czystki raz, a dobrze, bo ten sezon jest obfity w skandale, jakich od kiedy jeżdżę to w STS-ie nie było.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2013-04-17, 00:13   

No przecie o tym pisze (no może źle to ująłem ) ale fakt jest faktem , ze wiedział ,że kombinował , skruchy zero , cwaniactwo pełną gęba , za to wykluczenie z rozgrywek i tyle . A swoją drogą ze ten sezon to same jakieś dziwne sytuacje , raz drugi dotkliwie pokarać i porządek będzie.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
KorasRacing 


Wychowanek klubu: SZS
Debiut w lidze: 09
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 195
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-04-17, 07:29   

Rulez do BPS !

Wykluczenie ND troche za gruba kara moim zdaniem. Ukarane zostaly osoby. ktore sa winne zaistnialej sytuacji. Nie ma sensu karac calej druzyny. W mojej opini oczywiscie.
_________________
Los zadal mi pytanie czy chcesz skille czy chcesz pamiec? A ja nawet nie pamietam co wybralem
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-04-17, 13:04   

Tak, pewnie, wszyscy litujmy się nad oszustami. Za duża kara, bla bla, to trafi rykoszetem w innych itp. Czy ktoś ich zmuszał do podpisywania kontraktów u tych idiotów z Ostrowa? Chyba nie od dziś wiemy, że Ci delikwenci zamiast ilorazu mają iloczyn inteligencji, więc można było założyć, że prędzej czy później coś odpierdolą. Nie zmienia się reguł w trakcie zabawy panowie - zapamiętaj to Koras i inni którzy wyskoczą z ratunkiem dla Never Die i Davisa. Dlatego:
Cytat
Art. 35 pkt 3 i 4 w Regulaminie, czyli wykluczenie Never Die z rozgrywek I Ligi Oficjalnej oraz wydłużenie zakazu startów dla trenera ND, Davisa do 12 kolejek.


Nie ma się co pierdolić w tańcu panowie. Jak długo jeszcze chcecie być dymani w kakao? Zabawa zabawą, ale bawmy się fair i z jakimiś zasadami. Ile jeszcze chcecie Rainerów, Frankich czy innych Pajterów? Co do Gavcana to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to Hasz, także ban jak z bicza strzelił.
 
 
KorasRacing 


Wychowanek klubu: SZS
Debiut w lidze: 09
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 195
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-04-17, 13:34   

Barnej, ja Davisa nie bronie, bo zrobil co zrobil. Zal mi tylko normalnych chlopakow z ND, bo beda mieli oni juz po sezonie? Czy beda mogli jeszcze do kogos na koncowke sezonu dolaczyc?

Jestem za ukaraniem tych ktorzy zlamali przepisy i to bez dwoch zdan, ale warto pomyslec o reszcie normalnych grajkow. Swoja droga, ciekawe jak dlugo Hasz bedzie tworzyl nowe konta. Z kazdym kolejnym zastanawiam sie jak bardzo nudne musi miec zycie.
_________________
Los zadal mi pytanie czy chcesz skille czy chcesz pamiec? A ja nawet nie pamietam co wybralem
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-17, 13:48   

Koras, twoim tokiem rozumowania nie banujmy Antona, będącego multikontem Pajtera, bo przez to reszta chłopaków z FW ma problem z zebraniem składu. Davis jest trenerem ND i on rządzi tym klubem, a wszystko co robi idzie na konto klubu. Co z tego, że ukaramy zakazem startów Davisa, jeżeli on dalej będzie kierował tym klubem i nic to nie zmieni.
 
 
KorasRacing 


Wychowanek klubu: SZS
Debiut w lidze: 09
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 195
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-04-17, 14:07   

To nie jest moj tok rozumowania. Jestem za karaniem tych ktorzy zlamali zasady. FW moze sobie znalezc innych zawodnikow i to nie jest problem, a nie wiem czy reszta zawodnikow z ND, ktorzy winni sa tylko temu ze sa w tej druzynie, bedzie miala taka mozliwosc. Rownie dobrze idac Twoim tokiem rozumowania Davis moze pojsc do innego klubu gdzie dostanie wladze i nim zarzadzac.

Zeby bylo jasne, nie bronie ani Davisa, ani ND. Chodzi mi tylko o chlopakow, ktorzy z przyczyn od nich niezaleznych poniosa kare. Chyba ze ich kontrakty zostana rozwiazane i beda mogli oni dolaczyc do innych druzyn.
_________________
Los zadal mi pytanie czy chcesz skille czy chcesz pamiec? A ja nawet nie pamietam co wybralem
 
 
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-04-17, 14:13   

No :D Jak rozwiążecie drużyne, to prosze o rozwiazanie mi kontraktu, bym mogl podpisac gdzieś indziej, bo nie chce tracic koncowcki sezonu, a wlasnie chce mi sie grac :D
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Davis 


Wychowanek klubu: Black Widow
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 719
Skąd: Ostrów
Wysłany: 2013-04-17, 15:18   

ahhahaha to Ka sie popłakało ahha ;D
a tak btw. ja mogę nawet dostać perma sram na to :> > tak więc nie robią na mnie wrażenia te wasze protesty ;*

KorasRacing napisał/a
Rulez do BPS !


Rulez Ci do BPS nie przyjdzie prędzej karierę zakończy ;) !
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna