Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
[MOD15] Zbiórki na mirku
Autor Wiadomość
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-13, 08:01   [MOD15] Zbiórki na mirku

Panowie, dzisiaj zbióreczka na mirku na kanale #newmod o godzinie 19.00

Wymagany mod LTA, resztę sobie dociągniecie ode mnie jak postawię serwer:).
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-13, 08:45   

Dobra a tu mały opis to co będziemy sprawdzać i dlaczego ów tor. Jak każdy z nas wie, do poprawki poszedł Gdańsk. Ja niestety jeszcze nie jestem w stanie popracować nad dużymi torkami, przewyższającymi rozmiar 2000 pikseli, bo mi po prostu coś nie chce działać, więc postanowiłem pobawić się na grafice Dudz1ok a nie na grafie MiMiego. Co zrobiłem?

Z rozmowy z Rahimkiem, który coś tam stara się ogarnąć tor MiMiego dowiedziałem się o ścieżkach jakie byłyby fajne na Gdańsku i postanowiłem, że coś ciekawego wykombinuje w edytorze i notatniku. Wiadomo, teraz na Gdańsku w modzie chodzi w sumie tylko kreda, a to chciałem zmienić. Zmiany jakie naniosłem obrazuje screen poniżej.


W obu łukach na wejściach zastosowałem wolniejszą ścieżkę (tak do 1/3 szerokości tor) i tu tyle podobieństw w obu łukach.

Pierwszy łuk jest inny niż drugi, ale starałem się aby wyjeżdżało się szeroko układając przyczepniejsze ścieżki na zewnątrz toru. Na wyjściu z łuku dałem lekkie przyspieszenie. Dodatkowo na wejściu w 1 łuk od połowy szerokości toru jest szybsza ściecha, która nie jest aż tak przyczepna więc trzeba uważać.

Teraz drugi łuk. Tu chciałem zrobić trzy możliwości ataku w zależności od tego jak jedzie przeciwnik - w tym celu już od początku na zewnętrznej jest mocno przyczepno - kopno ścieżka, z której możemy do końca jechać po zewnętrznej lub ściąć do krawężnika i wyjechać bliżej wewnętrznej toru. Oczywiście, można też jechać w starym stylu, czyli ścinka w kredę i wyniesienie na szeroką, gdzie w połowie łuku zaczepimy się o resztkę przyczepno kopnej ścieżki. Na wyjściu z łuku jest też przy samej kredzie przyspieszenie, tak więc nie wiem czy czasem też nie będzie można coś jadąc przy kredzie zdziałać, ale ścieżka nie jest na tyle szybka. Na koniec coś specjalnie dla ataków rozpaczy - ostatnia prosta - wewnętrzna część toru (przyspieszenie), może uratować komuś tyłek.

Tak chciałbym aby wyglądał tor w opisie. Wczoraj testowałem z Adamem, Koziołkiem i jeszcze później z Jampą (nawinął się przy okazji) i stwierdziłem po rozmowach z nimi, że jest zbyt ślisko po szerokiej i ciężko wejść za koło, tak więc dziś naniosłem duże poprawki.

Oczywiście w międzyczasie tam będą prace nad torem od MiMiego, jednak warto wybrać do modu ten który lepiej nam wyjdzie:).

PS. Pewnie grafika pójdzie do poprawki, bo chciałbym aby torek był bardziej klimatyczny:).
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-05-13, 21:00   

Sorki Skrzypek, zapomniałem dać cynka, że punkt 19.00 zaczynam trening i dopiero wróciłem do chaty, więc nie dane mi było potestować. Może innym razem :D .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-13, 21:21   

spoko w 5 bylismy z czego top było 2 ale wystarczyło do testowania. Jesteśmy mądrzejsi więc dalej będą szły poprawki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna