Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Boom
2017-07-11, 12:07
Oświadczenie Speedwayfana
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-05-11, 23:40   Oświadczenie Speedwayfana

Oświadczenie


Z wielką przykrością oświadczam, że z dniem 10 czerwca 2016 roku przestanę pełnić sprawowane przeze mnie funkcje w polskiej lidze Speedway Turbo Sliders, a więc: administrowanie forum, członkostwo w Radzie Ligi, a także zarządzanie oficjalnym FanPage'm stspl.eu na Facebooku.

Podjęcie tej decyzji nie było proste, gdyż w rozwój ligi włożyłem dużo zaangażowania, serca, a przede wszystkim czasu. Kiedy zostałem przyjmowany do Rady Ligi przez Valusa powiedziałem sobie, że będę w niej tak długo aż ktoś mnie z niej wyrzuci, lub też uznam, że nie mogę już od siebie dać więcej dla rozwoju naszej gry. W tym przypadku zaszła ta druga opcja. Spowodowane jest to sprawami prywatnymi, nawałem obowiązków, nowymi wyzwaniami, a co za tym idzie zdecydowanie mniejszą ilością czasu, który mogę poświęcać dla STS-a. Nie odchodzę z gry, jednak pełnienie w/w funkcji przez moją osobę nie jest w tym momencie możliwe.

Poprzez m.in. mniejszą ilość czasu zaniedbywałem w ostatnim czasie wiele spraw związanych z grą, które można było zobaczyć gołym okiem. Przede wszystkim zaniedbanie audycji Magazynu Ligowego STS czy też transmisji STS TV, mocno opóźnione działanie związane z Komunikatami Rady i wieloma sprawami, które przez Radę powinny być wykonane szybciej, a z różnych powodów nie były. Miało to też pewnie wpływ na zaangażowanie pozostałej grupy Radnych czy też naszych "współpracowników", wspierających nas w kwestiach choćby telewizji.

O decyzji poinformowałem w poniedziałek resztę członków Rady, dziś informuję Was. Jednocześnie informuję, że do końca sezonu 18, a więc dokładnie do 9 czerwca 2016 roku będę pełnił wszystkie funkcje, aby "pozamykać" sprawy, dokończyć ten sezon i sprawować pieczę nad wszystkimi elementami, którymi się zobowiązałem zajmować. Nie chcę też rezygnować z dnia na dzień, aby dać pozostałym członkom Rady czas na podjęcie pewnych decyzji i działań mających na celu przyszłość STS-a. Obowiązków jakich pełniłem było sporo, dlatego zdaję sobie sprawę, że nie będzie im łatwo. Wierzę jednak, że podejmą najlepsze z możliwych decyzje, uzupełnią skład Rady i gra nadal będzie funkcjonować na bardzo dobrym poziomie.

Chciałbym też podziękować - moim kolegom Radnym, ale także Wam - za ten czas, w którym mogłem tym wszystkim "zarządzać". Nie brakowało krytycznych uwag, nie brakowało też pochwał i docenienia tej cały pracy. Pierwsze z nich mobilizowały do działania, drugie powodowały, że wszystko to, co dotychczas wykonałem jest zauważone i dało mi także osobistą satysfakcję.

Było miło, ale niestety zawsze coś się kończy, a nikt nie jest niezastąpiony. STS jest ważny, ale nie najważniejszy w życiu, dlatego nie zawsze można poświęcać się temu tyle ile potrzeba i dawać siebie tyle ile się oczekuje. Ze swojej strony trzymam kciuki za grę, za pozostałych i przyszłych Radnych, aby udało im się kontynuować to, zarówno pracę naszych poprzedników, jak i to, co wspólnie tworzyliśmy przez ten długi okres czasu. Wierzę, że będzie dobrze, a przyglądać się będę temu z pozycji zwykłego gracza i trenera drużyn uczestniczących w rozgrywkach.

Z STS-owym pozdrowieniem

Speedwayfan
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-11, 23:53   

Dziękujemy Speedy za poświęcony czas ! Niech moc będzie z Tobą !

Michucentrum na admina !
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-05-12, 00:01   

Dawać micha na prezia i fajnie :faja:
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 00:02   



Który następny ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 05:24   

Dzieki Speedy za wszystko ! Niestety ja osobiscie mam bardzo duze obawy o nową osobę i to, że wgl ktoś to ogarnie, bo nie widze kandydata ... W głowie kłębi się Amber, ale czy On znajdzie tylko czasu, chęci itp na ogarnięcie tego ? Ciężki temat, na prawde ciezki temat ... Czuje, że to moze byc początek końca naszej zabawy, a przynajmniej taki początek wyniszczenia ;/.
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-05-12, 07:36   

Dokładnie tak jak Piotras napisał... chyba,że ktoś ze starych "prowadzących" wróci,choć raczej nie liczę na to :p
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-12, 07:50   

Poczatek konca nastapil juz dawno temu, a teraz tylko leci to po rowni pochylej w dol ;)
_________________

 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-05-12, 09:00   

Bucol na prezesa!
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2016-05-12, 11:19   

Znaleźć może i by się ktoś znalazł. Jest tu kilka osób które mają łeb na karku i mogłyby się tym zająć. Pytanie tylko czy warto? Dla podtrzymania przy życiu ligi i innych rozgrywek na pewno, ale czy dla społeczności? Osobiście mocno powątpiewam. Znosić wieczne narzekania i czytać codziennie elaboraty gości typu Michu z okolic, który napierdala je z intensywnością niemiaszków w 39' do spółki ze swym przydupasem Cykim27, jak dla mnie mija się trochę z celem. No chyba, że ów delikwenci sami aktywnie zaangażują się w organizację tego tworu, aczkolwiek gdyby taka sytuacja zaistniała, to nie wróże tej lidze nic dobrego. Jednym słowem współczuje, a zarazem podziwiam osobę, która się tego zadania podejmie :)

P.S Dzięki za wszystko Speedy, dobra robota :) Niedociągnięcia były, ale nie myli się ten kto nic nie robi :)
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 11:51   

Śledziu przez takich błaznów jak ty i te twoje średnio śmieszne wywody ta liga właśnie leci na pysk. Kółko wzajemnej adoracji nastawione na parę osóbek tego samego kalibru. Byleś radnym i nic konkretnego poza głupkowatym cwaniactwem nie pokazałeś . Także zamilcz.

PS. Uwierz ze jakbym się zaangażował to ta liga by w końcu odżyła, i przez sezon zrobił wiecej niz wy przez 3 czy tam 4
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 13:07   

Widzę Barnej, że u Ciebie powyżej 20 stopni na zewnątrz i mózg nie wytrzymuje presji? :D

Nie wiem czy gadasz tylko z Fredem, czy Fred tylko z Tobą...pewnie jeden gwint, bo tylko przy "trzepaniu" jest różnicy - prawa czy lewa? czy dzisiaj "na Freda" czy "na Barneja" jest jazda...

Tak, czy inaczej być może ja mam złe odczucia, ale chyba Radni nie czuli "presji" z mojej strony, a co do "przydupasa" to nawet micha nie znam, a na gadu wymieniłem z nim w życiu z 5 linijek tekstu :) Za to np. z Amberem pisaliśmy sobie wspomniane "elaboraty" i chyba myślenie w wielu sprawach mamy co najmniej zbliżone. Jedyna rzecz do jakiej się ostatnio odniosłem to protest, który niestety, ale nie trzyma się kupy (jego werdykt). W dziale z propozycjami STSa napisałem, że nie robiłbym zbędnych zmian ani w modzie ani w "strukturze" gry (łokcie), ponieważ uważam, że wiele to nie zmieni, a szkoda właśnie pracy i zaangażowania ludzi.

W kwestii komisjii x,y,z napisałem również, że szkoda czas, a dlaczego? Bo ta komisja jak dla mnie działała ok (jak niemal wszystko w tym sezonie ze strony Radnych dla mnie), a że teraz popełniła błąd (w moim odczuciu) to cytując jednego z moich fanów:

Barnej napisał/a
Niedociągnięcia były, ale nie myli się ten kto nic nie robi :)


Sztuka, żeby do błędu umieć się przyznać.

Myślę, że Speedwayfan robił masę roboty (głównie dobrej), co wiem z wielu rozmów z Amberem. Dla mnie organizacyjnie liga właściwie nie miała dziur w tym sezonie (mówię po tym gdy już ruszył), więc proponuje jak najszybciej wyjąć kijek z dupy Barnej :) odstresuj się też jakoś...Freda użyj czy coś :devil:
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 425
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-12, 13:08   

dobrze Barnej ! Michu do tarcia chrzanu
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-05-12, 13:15   

Wydaje mi się, że w radzie potrzeba świeżej krwi.. chodzi mi tu o nowe twarze (oczywiście do spółki z obecnymi), czyli osoby które są już w STSie chwilę, ale też nie jakoś długo :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 425
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-12, 13:17   

Boom masz racje wydaje mi sie ze tutaj potrzeba jakiegos mlodego ogarnietego chlopaczka ktory nie ma roboty chodzi do szkoly ma duzo czasu i jest zajarany stsem Papa na Prezesa !
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 13:34   

Puszek napisał/a
dobrze Barnej ! Michu do tarcia chrzanu


Przynajmniej wiem jak chrzan wygląda .

PS. Ty na solarke chodzisz w celu poprawy koloru skóry , czy naświetlasz baniak licząc ze jakieś szare komórki się rozwiną ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-05-12, 13:45   

Michu prowokują Cię a ty się spinasz jak plandeka na żuku :wink: i odpowiedz jest taka że nie możesz iść na prezesa bo latasz jak głupi z bateryjką.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 13:48   

Z każdym trzeba prowadzić konwersacje . Sztuką jest umieć dostosować się poziomem do rozmówcy :devil:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-05-12, 14:03   

Ale po co się michu prujesz w tym temacie? Barnej napisał 100% prawdy.

PS. Papa na prezesa
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 14:21   

Dla mnie obecnie najpoważniejszym kandydatem jest Amber Mouse, ale czy On sam sobie poradzi, musiałby mieć takiego prawdziwego pomocnika. No, a jeżeli nie Amber, to jest tylko jedna osoba, która moze tu pomoc ...

PAPA NA PREZESA !!!!
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 425
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-12, 14:23   

czy chodze na solarke czy nie to moja sprawa wole dbac o siebie i dobrze wygladac niz wygladac jak pol dupy zza krzaka z pelnią na ryju i pilka lekarska w brzuchu.
Ps. nie bierzcie starego konia ktory dzieci przekupuje butelka whiskey bo to wszystko juz calkiem upadnie.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 14:31   

Puszek napisał/a
czy chodze na solarke czy nie to moja sprawa wole dbac o siebie i dobrze wygladac niz wygladac jak pol dupy zza krzaka z pelnią na ryju i pilka lekarska w brzuchu.


Wolę mięć piłkę lekarską w brzuchu niż być ciapatym pizdusiem w rurkach uczęszczającym na wszelkiej masci parady równości .

Puszek napisał/a
Ps. nie bierzcie starego konia ktory dzieci przekupuje butelka whiskey bo to wszystko juz calkiem upadnie.


Jak cię nie stać , chętnie ci podeśle.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 425
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-12, 14:55   

ten " pizdus " rozjebalby Cie w 3 sekundy wiec zewrzyj wary:) zanim ruszylbys bebzol to juz bym lezal kolo Twojej Kobiety :devil:

nie martw sie stac Mnie na " rarytasy " wysylaj dalej dzieciakom bardzo to madre :crazy: :crazy:
_________________

 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2016-05-12, 14:56   

Odejście Speedyego jest wielką stratą dla STSa, podobnie jak było w przypadku DeBoera, ale jest też okazją do zastanowienia się nad przyszłością STSa. Moim zdaniem pomimo dużego postępu technicznego ze stronką, botami itp. gra poszła w złym kierunku jeśli chodzi o ilość rozgrywek(przede wszystkim indywidualnych). Ja bym też się zastanowił nad przejściem na 2 ligi w ofi, zamiast znów czekać, aż ktoś się wycofa w trakcie.

Michu, Puszek i Barnej może już czas najwyższy zmądrzeć i nie pisać nic, jak się nie ma nic mądrego do przekazania? :wink:
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 15:00   

Puszek napisał/a
ten pizdus rozjebalby Cie w 3 sekundy wiec zewrzyj wary:) zanim ruszylbys bebzol to juz bym lezal kolo Twojej Kobiety


Hahaha żart się wyostrzył ? W 3 sekundy to możesz w gacie narobić . A co do mojej małżonki , pierwsze słowa jak cię zobaczyła w wawie " Co to za ciota ?". :D .
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
Ostatnio zmieniony przez Michu 2016-05-12, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-05-12, 15:01   

2 ligi w Ofi, jak najmniej turniejów indywidualnych. W tym momencie jest ich tyle, że ja sam nie wiem kto jest mistrzem Polski juniorów, u-19, czy może Wielkopolski i swojego podwórka na wsi. Zostawić IMP, MPPK i GP. Żadnych DPL, IMPJ, SEC, Ligi Juniorskich czy innych badziewi. Sukces tkwi w prostocie panowie, a im to bardziej przejrzyste tym lepiej. Teraz żeby to wszystko ogarnąć trzeba na prawdę być zapalonym fanem tej gry i sprawdzać codziennie stronke i forum, a nie ukrywajmy, że 3/4 tych ludzi co tutaj siedzi gra nie ma na to czasu :) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna