Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Boom
2017-07-11, 12:07
Oświadczenie Speedwayfana
Autor Wiadomość
Puszek 


Wiek: 36
Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 425
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-12, 15:05   

Ciekawa byla jej mina jak jej powiedzialem ze sie z dziecmi klocisz i wysylasz alk :) " co za idiota" :)
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-12, 15:13   

I widzisz Rafale , idealnie podsumowałeś siebie. Także tą puentą zakończmy bo znowu sobie o mnie pomyśli " co za idiota" :mrgreen: Dziękuje bez odbioru
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 15:48   

Andrzej napisał/a
Moim zdaniem pomimo dużego postępu technicznego ze stronką, botami itp. gra poszła w złym kierunku jeśli chodzi o ilość rozgrywek(przede wszystkim indywidualnych).


Jaka powinna być ta strona? w sensie co jest złego? Bo jeśli ilości, o których pisał Pikey to (może ja nie ogarnąłem - jeśli tak to sorry) nie zgodziłbym się. Jest IMP, MPPK, IMPJ oraz międzynarodowe GP i SPC. Oczywiście na koniec sezonu IML i na starcie Kryterium Asów. Jedyne z czego w moim odczuciu można byłoby rezygnować to SPC faktycznie, ale tak naprawdę jak się popatrzy na tegoroczny GP Challenge to niedługo i tak 12 będzie jeździło z GP na następny sezon :D 8 zostaje, a kolejni będą wchodzić, dlatego, że Ci z ósemki awansowali z Challenge :) IMPJ nie usuwałbym, bo jednak to jedyny kontakt dla "świeżych" gdzie realnie mogą zdobyć "coś". Reszta nie ma na to większej szansy.

Poza tym często słyszę, że gracze ze stażem mówią, że "porobionych jest za dużo indywidualnych badziewi"...a później Boom robi STSową Ligę Mistrzów z hajsem i wybiera kto w niej pojedzie. Barnej teraz widzę odświeża jakąś formułę (wydaje się zajebista :D ), która jak rozumiem kiedyś była popularna, a więc i tak każdy szuka "dodatkowej jazdy". Jasne...szkoleniowe turnieje można przemyśleć jeśli nie mają "obłożenia", ale reszta chyba jest ok.

Andrzej napisał/a
Ja bym też się zastanowił nad przejściem na 2 ligi w ofi, zamiast znów czekać, aż ktoś się wycofa w trakcie.


Też myślę, że lepsze dwie większe ligi (ekstra znowu ma chyba 2 outsiderów) niż 3 "na siłę", ale co wtedy z ekipami takimi jak GR, CM czy KA2? Akurat w tym sezonie mogło dojść do sytuacji, że KA2 pomimo awansu nie mogłoby startować z uwagi na spadek KA z eligi. W sytuacji z dwiema ligami spadek którejkolwiek z ekip "matczynych" oznaczałby chyba rozwiązanie tej "słabszej" ekipy, tak? Chyba, że ta zasada uległaby zmianie i ekipy jednego trenera mogłyby ze sobą jeździć w jednej lidze. Generalnie biorąc pod uwagę, że jeśli dobrze się orientuje może nie być WFT, SP to dwie ligi po 10 ekip wydają się idealnym rozwiązaniem...kwestia tylko tych drużyn "rezerwowych", bo jednak są 3 takie (przynajmniej ja o tylu wiem :P ), ale na tę chwilę dwie sensowne ligi wydają się chyba być lepszym rozwiązaniem. Pamiętajcie tylko (mówię o tych doświadczonych graczach), że większość z Was mówi, że "teraz już nikt chyba nie trenuje"...więc Ci "nowi" będą nie tylko mieli problem ze składem (znacznie zmniejszy się jednak ilość chyba miejsc), ale do tego nie będą mieli jak "ćwiczyć" skoro ekipy z wyższych lig w ogóle nie trenują :)
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-05-12, 16:02   

Wypowiem się tylko odnośnie łokci - nic nie dadzą gospodarzom, jeżeli "skyllowo" są gorsi, tyle
 
 
Uciecha 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 7
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 72
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2016-05-12, 16:06   

cyki27 napisał/a
Andrzej napisał/a
Moim zdaniem pomimo dużego postępu technicznego ze stronką, botami itp. gra poszła w złym kierunku jeśli chodzi o ilość rozgrywek(przede wszystkim indywidualnych).


Jaka powinna być ta strona? w sensie co jest złego? Bo jeśli ilości, o których pisał Pikey to (może ja nie ogarnąłem - jeśli tak to sorry) nie zgodziłbym się. Jest IMP, MPPK, IMPJ oraz międzynarodowe GP i SPC. Oczywiście na koniec sezonu IML i na starcie Kryterium Asów. Jedyne z czego w moim odczuciu można byłoby rezygnować to SPC faktycznie, ale tak naprawdę jak się popatrzy na tegoroczny GP Challenge to niedługo i tak 12 będzie jeździło z GP na następny sezon :D 8 zostaje, a kolejni będą wchodzić, dlatego, że Ci z ósemki awansowali z Challenge :) IMPJ nie usuwałbym, bo jednak to jedyny kontakt dla świeżych gdzie realnie mogą zdobyć coś. Reszta nie ma na to większej szansy.

Poza tym często słyszę, że gracze ze stażem mówią, że porobionych jest za dużo indywidualnych badziewi...a później Boom robi STSową Ligę Mistrzów z hajsem i wybiera kto w niej pojedzie. Barnej teraz widzę odświeża jakąś formułę (wydaje się zajebista :D ), która jak rozumiem kiedyś była popularna, a więc i tak każdy szuka dodatkowej jazdy. Jasne...szkoleniowe turnieje można przemyśleć jeśli nie mają obłożenia, ale reszta chyba jest ok.

Andrzej napisał/a
Ja bym też się zastanowił nad przejściem na 2 ligi w ofi, zamiast znów czekać, aż ktoś się wycofa w trakcie.


Też myślę, że lepsze dwie większe ligi (ekstra znowu ma chyba 2 outsiderów) niż 3 na siłę, ale co wtedy z ekipami takimi jak GR, CM czy KA2? Akurat w tym sezonie mogło dojść do sytuacji, że KA2 pomimo awansu nie mogłoby startować z uwagi na spadek KA z eligi. W sytuacji z dwiema ligami spadek którejkolwiek z ekip matczynych oznaczałby chyba rozwiązanie tej słabszej ekipy, tak? Chyba, że ta zasada uległaby zmianie i ekipy jednego trenera mogłyby ze sobą jeździć w jednej lidze. Generalnie biorąc pod uwagę, że jeśli dobrze się orientuje może nie być WFT, SP to dwie ligi po 10 ekip wydają się idealnym rozwiązaniem...kwestia tylko tych drużyn rezerwowych, bo jednak są 3 takie (przynajmniej ja o tylu wiem :P ), ale na tę chwilę dwie sensowne ligi wydają się chyba być lepszym rozwiązaniem. Pamiętajcie tylko (mówię o tych doświadczonych graczach), że większość z Was mówi, że teraz już nikt chyba nie trenuje...więc Ci nowi będą nie tylko mieli problem ze składem (znacznie zmniejszy się jednak ilość chyba miejsc), ale do tego nie będą mieli jak ćwiczyć skoro ekipy z wyższych lig w ogóle nie trenują :)

Gościu co Ty chcesz od GR? ;) Marne prowo, bo akurat GR jest zarządzane bardzo dobrze, i to przez osobę, której ten wątek dotyczy, nie wyłapując walkowerów, i jadąc w pełnym składzie co mecz.
_________________
Zabójca klubów.
RDT-R.I.P
YELLOW STAR- R.I.P
STRAW HATS- R.I.P
SR- R.I.P
OGNISTA SZPRYCA- R.I.P
GHOST RIDERS- R.I.P
CRAZY MOTORS- R.I.P
Ostatnio zmieniony przez Uciecha 2016-05-12, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-05-12, 16:06   

cyki27 napisał/a
Poza tym często słyszę, że gracze ze stażem mówią, że porobionych jest za dużo indywidualnych badziewi...a później Boom robi STSową Ligę Mistrzów z hajsem i wybiera kto w niej pojedzie. Barnej teraz widzę odświeża jakąś formułę (wydaje się zajebista ), która jak rozumiem kiedyś była popularna, a więc i tak każdy szuka dodatkowej jazdy. Jasne...szkoleniowe turnieje można przemyśleć jeśli nie mają obłożenia, ale reszta chyba jest ok.


IMPJ, DPL, SPC i inne badziewia nie interesują mnie kompletnie.
Liga Mistrzów? nie biorę w niej udziału. Czemu jadą "weterani"? Bo jest kasa do przytulenia :) .
Masówka? Olbrzymi sentyment, świetna zabawa, najlepsze wspomnienia, a nie szukanie dodatkowej jazdy.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Walec 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 11
Wiek: 30
Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 293
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-12, 16:49   

cyki27 napisał/a
Też myślę, że lepsze dwie większe ligi


Kiedy Ty chcesz to objechać, skoro już teraz jest problem, przy ośmiu drużynach? :D
_________________
11- GR
12/13- SZS
14/15- WFT
16/17- BW
18/19/22- WFT
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 17:01   

Uciecha napisał/a
Gościu co Ty chcesz od GR? ;) Marne prowo, bo akurat GR jest zarządzane bardzo dobrze, i to przez osobę, której ten wątek dotyczy, nie wyłapując walkowerów, i jadąc w pełnym składzie co mecz.


Kurwa...Wy się dziwicie, że gra upada przy tym poziomie? :shock: Uciecha...zapal światło i przeczytaj co napisałem raz jeszcze - może się uda :crazy:

Pikey napisał/a
IMPJ, DPL, SPC i inne badziewia nie interesują mnie kompletnie.


IMPJ nie interesuje Cię, bo "wiek juniora" miałeś chłopie dobre 5 lat temu... :)
DPL, co to jest, bo ja chyba nic o tym nie wiem...
SPC, dla tych co nie jadą w GP, jaki masz problem z czterema turniejami (dla chętnych!) w sezonie więcej? :) Stwierdzisz, że to szkodzi grze? :D

Pikey napisał/a
Liga Mistrzów? nie biorę w niej udziału. Czemu jadą weterani? Bo jest kasa do przytulenia :) .


Serio? A poprzednio czemu jechali? :) Nie sądzisz, że przynajmniej część z nich chce porywalizować w innej formule i na innym "poziomie" (patrz mogą się spotkać wymiatacze z TSCR przeciw sobie :P )?

Pikey napisał/a
Masówka? Olbrzymi sentyment, świetna zabawa, najlepsze wspomnienia, a nie szukanie dodatkowej jazdy.


Źle ująłem albo źle mnie zrozumiałeś - przez dodatkową jazdę nie chodziło mi "chodźcie podniesiemy skilla sobie" tylko właśnie to, że ludzie mają czas i chęci pojeździć w jeszcze jakieś "alternatywne" opcje niż tylko liga czy IMP, a więc chyba jednak brakuje im jakiejś jazdy (zabawy), tak?

Właśnie o takie rzeczy mi chodzi, to Wy - "starzy" wiecie co było fajne i co dawało fan z tej gry. Tacy jak ja, Balonik, czy Rojo nie "odkurzymy" takich "imprez", bo o nich pojęcia nie mamy :) Dlatego wydaje mi się, że pomysł Barneja jest mega trafiony i serw już o 22:59 będzie miał "too many" :D

Walec napisał/a
Kiedy Ty chcesz to objechać, skoro już teraz jest problem, przy ośmiu drużynach? :D


To są cztery mecze więcej w sezonie...serio tak wiele w zamian za kadłubową ligę, w której teraz uczestniczysz? Można oczywiście dwie ligi po 8 - i składy po 14 osób i jeszcze bardziej po jednym sezonie zmniejszyć liczbę graczy. Można też dalej trzymać trzy ligi, gdzie ostatnio co drugi sezon (w najlepszym wypadku) będzie jechała w 6 -7 drużyn. Mnie się te dwie opcje wydają gorsze niż 4 mecze w sezonie więcej.
 
 
Uciecha 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 7
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 72
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2016-05-12, 17:18   

Za to zapewne gra zyskuje dzieki takim bucom jak ty cykaczu. Jesli nadal nie wiesz co mialem na mysli, to masz problem. Wkurza mnie stawianie GR w jednym rzedzie przez ciebie z drugoligowymi zespolami, jakby byl jakis gorszy czy byl "klubem drugiego sortu". A moze to twoje osobiste "odegranie sie" za fantastyczne wystepy przeciwko Duchom? ;)
_________________
Zabójca klubów.
RDT-R.I.P
YELLOW STAR- R.I.P
STRAW HATS- R.I.P
SR- R.I.P
OGNISTA SZPRYCA- R.I.P
GHOST RIDERS- R.I.P
CRAZY MOTORS- R.I.P
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 17:28   

Uciecha napisał/a
Za to zapewne gra zyskuje dzieki takim bucom jak ty cykaczu. Jesli nadal nie wiesz co mialem na mysli, to masz problem. Wkurza mnie stawianie GR w jednym rzedzie przez ciebie z drugoligowymi zespolami, jakby byl jakis gorszy czy byl klubem drugiego sortu. A moze to twoje osobiste odegranie sie za fantastyczne wystepy przeciwko Duchom? ;)


Uciecha idź Ty zapisz się na "odkompleksianie" w takim razie :)

Gdybyś znał regulamin zrozumiałbyś, że nie stawiam GR w jednym rzędzie pod względem organizacyjnym (chociaż nie wiem co masz do zarzucenia Ollyemu czy Dominowi), ale pod względem regulaminowym.

Masz świadomość, że jeżeli wywalczylibyście awans do eligi w tym sezonie to nie moglibyście w niej wystartować w przyszłym? A nie moglibyście, ponieważ w jednej lidze nie mogą startować drużyny tego samego trenera - w Waszym wypadku Speedwayfana. Teraz rozumiesz chłopie czemu wymieniłem te trzy ekipy? Bo według mojej wiedzy są to trzy "rezerwowe" (drugie, jeśli nie chcesz być "rezerwistą") drużyny trenerów ekip znajdujących sie w wyższych klasach rozgrywkowych. Innymi słowy...GR jeździ, żeby się utrzymać, bo awansować i tak nie może, a w przypadku dwóch lig zaczełoby to dotyczyć również CM i KA2 - jeżeli nadal nie rozumiesz to zapytaj Speedwayfana, bo na razie to się "naszczekałeś" nie rozumiejąc problemu :)

P.S. Co do występu przeciwko Duchom...Skałka? :) Żenada w chuj, zwłaszcza, że lubię ten tor (parę dni później w MPPK na nim Ty miałeś 13 pkt w 7, ja 10 pkt w 5). Rewanż u nas? to chyba Ty powinieneś przejrzeć swoje pkt :D
 
 
MatiM


Wychowanek klubu: Królowie Speedwaya
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 19:07   

Panowie, tak czytam i czytam i nie wierzę w te cyferki pod waszymi nickami. Jedyne czego brakuje w waszych kłótniach i wzajemnych atakach na siebie, to wjazdy na tzw. "starą" i mamy gimnazjum pełną gębą. Wyluzujcie, ja też tu niektórych nie lubię, ale szanować byśmy się mogli, przynajmniej na forum publicznym :)


Wielka szkoda, że Spidi odchodzi, ale w pełni rozumiem jego decyzję. Popieram tutaj mn.i. Piotrasa, że najlepszym obecnie kandydatem do tej funkcji jest Amber. Z drugiej strony nie ogarniam ludzi tak jak kiedyś, bo na forum wchodzę tylko po to, by sprawdzić sobie gdzie jadę, kiedy i o której, zatem nie wiem kto jeszcze by się na to stanowisko nadawał.


Co do kształtu rozgrywek, to mimo wszystko zostawiłbym 2 ligę, chyba, że liczba drużyn spadła by do 4 albo niżej, wtedy można ją połączyć z 1. Jeżeli chodzi o turnieje to akurat IMPJ i SPC bym zostawił, system przyjmowania do GP z jedno-turniejowego GP Challenge 8 osób uważam za głupotę, tak jak i jeden finał IMP i tyczy się to zarówno rzeczywistości jak i STSa. Zwykły pech, problemy z netem, tor cokolwiek i wyniki wychodzą takie, że taki Chris Harris daje się wozić juniorom w 1 lidze, ale w GP śmiga :crazy: Można pomyśleć, by użyć SPC i trochę to pozmieniać, chociaż nie uważam, żeby obecny system był taki zły.
 
 
Uciecha 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 7
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 72
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2016-05-12, 19:57   

cyki27 napisał/a
Uciecha napisał/a
Za to zapewne gra zyskuje dzieki takim bucom jak ty cykaczu. Jesli nadal nie wiesz co mialem na mysli, to masz problem. Wkurza mnie stawianie GR w jednym rzedzie przez ciebie z drugoligowymi zespolami, jakby byl jakis gorszy czy byl klubem drugiego sortu. A moze to twoje osobiste odegranie sie za fantastyczne wystepy przeciwko Duchom? ;)


Uciecha idź Ty zapisz się na odkompleksianie w takim razie :)

Gdybyś znał regulamin zrozumiałbyś, że nie stawiam GR w jednym rzędzie pod względem organizacyjnym (chociaż nie wiem co masz do zarzucenia Ollyemu czy Dominowi), ale pod względem regulaminowym.

Masz świadomość, że jeżeli wywalczylibyście awans do eligi w tym sezonie to nie moglibyście w niej wystartować w przyszłym? A nie moglibyście, ponieważ w jednej lidze nie mogą startować drużyny tego samego trenera - w Waszym wypadku Speedwayfana. Teraz rozumiesz chłopie czemu wymieniłem te trzy ekipy? Bo według mojej wiedzy są to trzy rezerwowe (drugie, jeśli nie chcesz być rezerwistą) drużyny trenerów ekip znajdujących sie w wyższych klasach rozgrywkowych. Innymi słowy...GR jeździ, żeby się utrzymać, bo awansować i tak nie może, a w przypadku dwóch lig zaczełoby to dotyczyć również CM i KA2 - jeżeli nadal nie rozumiesz to zapytaj Speedwayfana, bo na razie to się naszczekałeś nie rozumiejąc problemu :)

P.S. Co do występu przeciwko Duchom...Skałka? :) Żenada w chuj, zwłaszcza, że lubię ten tor (parę dni później w MPPK na nim Ty miałeś 13 pkt w 7, ja 10 pkt w 5). Rewanż u nas? to chyba Ty powinieneś przejrzeć swoje pkt :D

Gdybyś nie był mądry na zapas i bardziej interesował się swoim zespołem, niz innymi wiedziałbyś, że w przypadku awansu funkcję trenera przejąć może chociażby Lelu ;) Na tym zakończę dyskusję, bo na dłuższą metę do niczego nie prowadzi.
_________________
Zabójca klubów.
RDT-R.I.P
YELLOW STAR- R.I.P
STRAW HATS- R.I.P
SR- R.I.P
OGNISTA SZPRYCA- R.I.P
GHOST RIDERS- R.I.P
CRAZY MOTORS- R.I.P
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-12, 20:17   

Uciecha napisał/a

Gdybyś nie był mądry na zapas i bardziej interesował się swoim zespołem, niz innymi wiedziałbyś, że w przypadku awansu funkcję trenera przejąć może chociażby Lelu ;)


Po pierwsze to, co napisałem, napisałem na podstawie rozmów z Radnymi w kwestii możliwego zeszłosezonowego awansu KA2 - tak więc wiesz więcej niż oni - sprawa nowego Prezesa się rozwiązała jak sądzę :crazy:

Po drugie i ważniejsze, taka zmiana jest chyba oczywistym "wałkiem", więc gratuluję Ci rozsądnego podejścia do tematu...zamiast coś "poprawić" lepiej obejść :) Widać, że z Ostrowa...nie sorry przecież Ty Kalisz :D

I odpuść sobie te prywatne wycieczki, bo fikasz Synek do Wszystkich, a efektu tak na torze, jak poza nim brak :)

P.S. Nie zaśmiecajmy wątku Speedwayfana, proponuję przenieść to na priv, bo akurat jego chyba obaj szanujemy, nie?
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-05-12, 20:41   

Kwestia nr 1 co do sporu Cykiego z Uciechą:
GR czy CM nie ma zakazu awansu, gdyż z tego co wiem (przynajmniej na przykładzie GR) nie jest typowa "rezerwowa" drużyna, a jedynie objęta patronatem i pomocą, korzystającą z byłych zawodników DFB. Połączona jest ona moją osobą, tak jak CM Olly'ego, jednak w przypadku startów w jednej lidze nie byłoby to możliwe i byśmy musieli zdecydować się na jeden klub. Chyba, że nowe władze uznają inaczej i tą kwestię uregulują na nowo, na razie zagrożenia takiej sytuacji nie ma.

Kwestia nr 2 co do MatiMa:
Z GP Challenge od tego sezonu wchodziło 3 zawodników, a 5 przepustek jest z cyklu SPC. Także nie na bieżąco, ale wybaczam, bo można nie wiedzieć.

Kwestia nr 3:
Nie założyłem tego tematu, aby bezlitośnie wzajemnie się obrażać i rzucać obelgami na lewo i prawo, jak to miało miejsce w większości powyższych postów. Dziękuję za Wasze podziękowania i temat zamykam, o pomysłach na przyszłość STS-a można kulturalnie debatować w temacie "Wasze pomysły...".
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna